14 luty;)

Jesteś baardzo staroświecki… :hahaha:

Zapominasz o pewnych “panach”… :stuck_out_tongue:

Myszka na tym forum są również dzieci.

BTW podarowanie mydła dziewczynie (nawet takiego w kształcie serca) nie jest zbyt dobrym pomysłem.

Zawsze może odebrac to jako sygnał że sie nie myje.

Szczególnie ten drugi :smiley: Jeśli nie jest się z nią blisko :smiley:

raczej konserwatywny :stuck_out_tongue:

no też fakt… :hahaha: jeszcze nam takie długie mydło w oko wsadzi… :hahaha:

Widzisz?

Masz poszukać mniejszego rozmiaru :hahaha:

Nie przesadzajmy, jak dajemy dziewczynie perfumy to sugerujemy jej, że śmierdzi?

nie :!: skąd :!: sugerujemy, że wolimy zapach perfum :lol: :hahaha:

Strumienianin poczytaj dowolny podręcznik na temat “savoir vivre” i dowiesz się co specjaliści sądzą na ten temat.

BTW coś takiego jak “savoir vivre” współczesnej młodzieży jest niestety obce.

Dla części niestety tak.

Ale mydło z serduszkiem - myślę, że to nie powinno wzbudzić kontrowersji ani żadnych “podtekstów” u partnerki.

tjaa…Baniak- tosty z masłem…odrazu widać ze rodzina jestesmy nie?:D…to umowmy sie: ja kupuje maslo i chleb tostowy ty kup toster, i spedzimy cudowna noc…:D:D:P…a tak serio, to nie chce mi sie nawet do dziewczyn narazie odzywac…bedzie trzeba sie rozmnozyc-ok:P…ale jakos nie widze potrzebby w wieku 14 lat biegania za panienkami:D:D…no, a jak bym juz cos mial kupic to…tja…tradycyjnie roze…i tosty…Mhh…

chociaz jeszcze nie pogardzilbym jakis ciachem

Kawka i ciacho kokosowe…!:smiley:

a tak wogole “Piotrek_pinio123” “My sie skadś znamy…?!”…;]

Panowie nie wazne co kupicie ale jak to dacie a najwazniejsze jest poprostu w ten jeden dzien poswiecic jej lub jemu (bo nie zapominajmy ze i wy panowie macie tez swieto :wink: ) duzo uwagi.Aha nie zapominijcie w ten dzien zaopatrzyc sie w dobry humor :smiley:

Przylaczam sie do dzasnego i Michala.

komputerowe muzgi tak maja :wink:

Nie zrozumiałeś mojego żartu :frowning:

Ale jeśli chodzi o mydło to przecież nikt tu nie mówi o kupowaniu “Białego Jelenia”…

Mydło z mydlarni może być calkiem dobrym prezentem (i niekoniecznie tanim)

:o no to jest bardzo nie ładne, wręcz nie smaczne… poczekaj strumienianin jak będziesz miał dzieci czy też będziesz pisał takie :blush:

:-x

O co chodzi?

Ja mówię o tym:

:arrow: http://www.mydlandia.pl/produkt.php?id=73

70g to trochę za dużo… :wink:

Mało stosowny prezent na Walentynki! To, źle wróży takiej znajomości, której symbolem jest coś co się zmydli. Miłość, która się szybko zmydli. Miłość, której trwałość można porównać do bańki mydlanej?

hehe :expressionless: to się nazywa wykręcanie kota ogonem :? :? :?

Nie rób takiej miny.

Ja tylko w prosty spósób pokazałem, że każdy widzi to co chce widzieć :stuck_out_tongue:

Daruj sobie takie uwagi - na PW proszę

ok , sorki poniosło mnie !