14bezpłatnych noclegów dla dwóch osób w wybranym hotelu Euro

Dostałem dzisiaj takieg maila:

Uwaga: otrzymujesz Prezent!

Co roku hotele biorące udział w Akcji Eurorest robią wybranym osobom prezenty w postaci bezpłatnych noclegów. Dziś prezent otrzymujesz Ty. Gratulujemy szczęścia!

Otrzymujesz 14 bezpłatnych noclegów

dla dwóch osób w wybranym hotelu europejskim!

W Akcji Eurorest zrzeszonych jest aż 1000 hoteli zlokalizowanych w 14 krajach Europy, m.in. w Hiszpanii, na Majorce, Portugalii, Francji, Włoszech, Chorwacji, Polsce itd. Ty wybierasz kraj i hotel oraz termin, w którym chcesz wypoczywać.

Już teraz wypełnij formularz i odbierz swoje bezpłatne noclegi. Prezent będzie zarezerwowany dla Ciebie przez 15 minut od przeczytania tej wiadomości. Po tym czasie możesz stracić możliwość jego odbioru. Po prostu zostanie on przekazany innej osobie. Ilość prezentów jest ograniczona, więc ważne, by trafiły one do osób, które chcą z nich skorzystać.

Wierzymy, że zdążysz odebrać swój prezent i dzięki niemu spędzisz 14 fantastycznych dni w jednym z 1000 hoteli, a po powrocie z wypoczynku podzielisz się opinią o hotelu ze znajomymi, co jest warunkiem otrzymania noclegów. Interesuje Cię, jak to jest możliwe? Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Eurorest.

Co o tym myślicie?

Ten list przekazała mi wp ak więc już nie wiem co o tym myśleć :expressionless:

A co tu myśleć. ??

Zwykłe naciąganie, siostra nawet zamówiła kartę(za pobraniem 50zł)jednak jej nie przyjęła.Po sprawdzaj sobie ceny dojazdu,wyżywienia itp

Umowa jest taka że masz noclegi za darmo ale musisz wykupić jedzenie. Koszt jedzenia jest taki że przewyższa cene noclegu + jedzenie w podobnej klasie miejscu.

Aha. Myślałem że jak list jes przekazany przez wp to coś może z tego będzie.

Dzięki

Po prostu klient kupuje kolportaż reklamy, wp to rozsyła. Ja takie listy oznaczam jako spam i wylatują, zanim zdążę przeczytać tytuł :stuck_out_tongue:

Nie jesteś sam! Duzo ludzi to dostaje…w tym także ja!

Tylko problem jest w tym że maili od klientów wp którzy ów kolportaż reklam zamówili nie da się wpisać na czarną listę :x

Pisałem, że oznaczam to jako spam i ląduje w odpowiednim folderze. Zresztą, rzadko używam wp poprzez www. W Thunderbirdzie tworzysz sobie filtr wiadomości i masz spokój. Można tez użyć programów antyspamowych w pakietach typu IS

No miałem kiedyś thunderbirda ale non stop co jakieś 20 sek mi się rozłączał z pocztą :x ale to już jest OT

Bo coś musiało być tego przyczyną.

Dla mnie to zbieranie danych personalnych i zarabianie na pośrednictwie. Poczytałem troszkę opini na ten temat i to co najczęściej się powtarza i podsumowuje ten system: