16-bitowy MS-DOS i Kaspersky

Zainstalowalam sobie dzis wersje testowa Kaspersky 6.0.2.614 dopiero pozniej przy ponownym uruchomieniu zorietowalam sie ze cos jest nie tak gdyz wyskoczyl mi komunikat: "16-bitowy podsystem MS-DOS

c:WINDOWS\system32\command.com

SYSTEM\CurrentControlSet\control\VirtualDeviceDriwes

Format sterownika urzadzenia wirtualnego w rejestrze jest nie prawidlowy"

okazalo sie ze przez pomylko zainstalowalam program specjalnie dla win Vista… odinstalowalam go i zainstalowalam (po uprzednim sprawdzeniu czy moj komputer podola temu programowi) Kaspersky 6.0.0.303 on powiniem spokojnie dzialac na systemie XP i na starszych… orietacyjne wymagania systemu moj komputer spelnia…

niestety nadal pokazuje mi sie ten sam komunikat:(i nie wiem co sie dzieje… po korzdym uruchomieniu komputera wyskakuje to samo :frowning:

PROSZE O POMOC I WYJASNIENIE TEGO KOMUNIKATU

z gory diekuje:D

Tu masz rozwiązanie.

Kaspersky 6.0.2.614 można instalować na Windows XP.

no dzieki ale skad ten komunikat, co oznacza i dlaczego sie powtrarza???

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 16:30

zrobila wszystko z tej str i niestety nadal to samo:( a poza tym wydaje mi sie ze zadna z opisanych sytuacji nie opisuje dokladnie mojego problemu… a te wszystkie pliki mam (AUTOEXEC.NT . CONFIG.NT ) tylko zamiast pliku COMMAND.COM mam sam COMAND,…

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 17:05

zainstalowalam wlasnie ten program ktory pan polecal tzn Kaspersky 6.0.2.614 oczywiscie internwt security. Anti hacker informuje mnie o atau na moj komputer: “Intrusion.win.LSASS.exploit” zrodlo 10.10.2.242 TCP prot lokalny 445.

czy to moze miec coj wspolneho z opisanym wczesniej komunikatam???

acha do tego komunikatu wyswietla sie: “wcourier.exe”, "wystapil proble z aplikacja “wcourier.exe” i zostanie ona zamknieta:

prosze o odpowiedz i z gory dziekuje;D