2 filmy jednoczenie

(<piotrus>) #1

Witam

szkuam jakiegos programu albo cokolowiek innego które pozwoliło by mi podzielic obraz

chodzi mi o to

ze np. jedna osoba oglada sobie film na kompie, a druga w tym samym czasie oglada sobie drugi film z kompa tylko ze na telewizorze

czy jest taka mozliwość ??

pozdrawiam

(L.B.G.) #2

[quote name=]ze np. jedna osoba oglada sobie film na kompie, a druga w tym samym czasie oglada sobie drugi film z kompa tylko ze na telewizorze

czy jest taka mozliwość Pytajnik

(Gen Salvador) #3

możesz uzyć opcji "tryb zwielokrotniony(dualView) ja mam coś takiego w sterach nvidi, ale jaką TY masz karte i oprogramowanie to nie wiem ;>

(<piotrus>) #4

no wiec mam RADEONa 9550 niemam cchyba czegos takiego jak to clonowanie czy cus ale jest takie cos jak HYDRAVISION czy jakos tak

do czego to słóży ??

(aha i jeszcze tak na mrginesie czy z moimi parametrami w kompie tj. Sempron 2600+ 1,8Ghz,radeon 9550 128MB, płyta EPOX 8KrA, 120GB Saget, 512 DDR i 2x nagrywarka DVD moge zainstalować Winows Vista ?? )

pozdro

(lazikar) #5

Jak ma dwie karty muzyczne to da sie. :slight_smile:

(L.B.G.) #6

Mógłbyś napisać jak to zrobić??

(lazikar) #7

W jednym odtwarzaczu masz domyślna kartę i do niej podtaczasz tv a w drugim np windows Media player w ustawianiach znajdujesz

Narzędzia >>opcje>>Urządzenia>>głosniki i tam zmień by odtwarzał dzwiek na drugiej karcie.

I w winap masz inny dzwięk i WMP też .