2 karty graficzne w komputerze

Witam. Mam takie pytanie. Mam jedną kartę Geforce 6600 PCI-E a drugą Geforce 5600 FX AGP i chciałbym wiedzieć czy jeśli podłącze obydwie karty do komputera to czy komputer będzie miał lepsze osiągi graficzne i czy kabel do monitora może być podłączony do g.6600?

Nie złączysz ich. Karty muszą być z tej samej serii. Pozdrawiam.

Po za tym, gdybyś nawet je podłączył to pracowałaby tylko jedna. Potrzebne jest SLI.

Dwie różne karty i jeszcze na dwa różne złącza niby jak chcesz je zamontować w komputerze?

To forum jest chyba od pytań co nie? Nie można już się spytać? Piszesz od razu komentarz jakbym nie wiadomo jak się znał, nie wszyscy są tacy świetni jak TY!.

Dobrze mówisz jest od pytań jak najbardziej. Teraz pytanie do Ciebie drogi kolego. Jak chcesz zamontować te dwa cuda o różnej specyfikacji technicznej. Acha i pamietaj podać markę i moc zasilacza. Pozdrawiam!

Tyle, że pewne kwestie były już wałkowane i do tego służy opcja “szukaj” albo po prostu google i proste sformułowanie zapytania jak np: “2 karty graficzne” albo “jak połączyć 2 karty graficzne”.

Przyznajesz mu rację a potem pytasz się o dokładnie to samo co ja?

Może tak spokojniej :expressionless: .W pytaniu napisałeś

a nie czy tak można zrobić to w takim razie ja się pytam w jaki sposób chcesz to zrobić?

Po co piszecie jeśli problem został wyjaśniony ? :?

Zgadzam się z kolegą.

Koleś napisał z zapytaniem o karty graficzne. widocznie nie wiedział co się stanie, gdy obie podłączy. Teraz zapewne już wie. Nic się nie stanie. Jedna będzie chodziła. I tak naprawdę jeden z użytkowników zaatakował go o niewiedzę… :confused:

Już widzi po poprzednich postach, że jest to niemożliwe. ale Ty jeden napisałeś bez większej arogancji…

Pyta o to samo co Ty, ale w inny, bardziej spokojny sposób. Nie chce od razu zjechać kogoś. Więc osobiście wolę, żeby mi tacy użytkownicy odpisywali.

P.S. skończmy te OFF-Topy.

Pozdrawiam Michu.