2 Karty Muzyczne

(Grabber) #1

Witam... Mam pytanie: Posiadam 2 karty muzyczne (jedna zintegrowana AC97 a druga Sound Blaster Live 5.1) Jak zrobić w Windows XP by dźwięk np. podczas oglądania filmu byl odtawarzany z 2 kart a nie tylko z jednej...

(adpawl) #2

Nie da się !

Dwie karty nie mogą pracować jednocześnie, "gryzły by się"...

BTW

To tak, jak byś chciał ciągnąć net z dwuch sieciówek jednocześnie... :smiley:

...myśląc, że będzie lepszy transfer.

(Tasiorek) #3

Hmm... A jaki miał by być sens takiej operacji... :?: :roll:

(Xiao19) #4

z dwoch sie nieda mozesz tylko wybrac z jakiej ma byc odtwarzany

wczesniej ustaw odpowiednie przerwania w zintegrowanej

niekolidujace z

Sound Blaster Live

(Grabber) #5

Po 1. Da się to zrobić tylko jest potrzebny program który obsłużył by 2 karty Muzyczne...i poprostu by je zmixował...i nic nie "będzie się gryźć"

Ps. Nie wiem czy wiesz ale można łączyć pakiety internetowe z kilku źródeł co w praktyce można nazwać: "internet z 2 sieciówek" :slight_smile:

Po 2. Posiadam w pokoju 3 zestawy głośników i chciałbym je podłączyć a na SB są 2 wyjścia (nie licząc cyfrowego) DLATEGO WŁAŚNIE PO TO!!

TAK WIĘC MA KTOŚ POMYSŁ??

Albo niech ktoś chociaż poda mi jakiś pomysł by podłączyć to by grało wszstko!!?? !!

(Xiao19) #6

hehehe

ja tu mowie o hardwarowym rozwiazaniu reszta to tylko pseudo zabawa

softem

dajaca raczej salby efekt

korzystanie z dwoch kart muzycznych rownoczesnie znaczaca obnizy wydajnosc systemu

sam sie przekonasz

mowimy tu o zintegrowanej karcie ktora niejest

stworzona do takich rozwiazan

chcesz sie tak bawic, kup jakas inna karte muzyczna lub rozszezenie midi

np.

wylacz zintegrowana i wtedy niewidze przeszkud w takim dzialaniu

na zintegrowanej takie zabawy to mijanie sie z celem

(Zbych ) #7

Tylko jak na to wszysko zareaguje bios bo kiedy po resecie biosa zapomniałem wyłaczyć zintegrowaną karte muzyczną (druga na PCI) to głośniczek w kompie wył jak oszalały (modulowany sygnał podobny do pogotowia).

(Stefe) #8

sam mam zainstalowane dwie karty... na PCI Hercules FIII i zintegrowana z mobo (asrock k7s8x)... i moge w preferencjach programow, systemu wybierac, ktorej chce uzywac... nie ma z tym zadnego problemu (no oprocz roznic w jakosci miedzy nimi).

(Stefe) #9

przy okazji screeny

system0gt.th.jpgkarty2vv.th.jpg