2 Karty Muzyczne

Witam… Mam pytanie: Posiadam 2 karty muzyczne (jedna zintegrowana AC97 a druga Sound Blaster Live 5.1) Jak zrobić w Windows XP by dźwięk np. podczas oglądania filmu byl odtawarzany z 2 kart a nie tylko z jednej…

Nie da się !

Dwie karty nie mogą pracować jednocześnie, “gryzły by się”…

BTW

To tak, jak byś chciał ciągnąć net z dwuch sieciówek jednocześnie… :smiley:

…myśląc, że będzie lepszy transfer.

Hmm… A jaki miał by być sens takiej operacji… :?: :roll:

z dwoch sie nieda mozesz tylko wybrac z jakiej ma byc odtwarzany

wczesniej ustaw odpowiednie przerwania w zintegrowanej

niekolidujace z

Sound Blaster Live

Po 1. Da się to zrobić tylko jest potrzebny program który obsłużył by 2 karty Muzyczne…i poprostu by je zmixował…i nic nie “będzie się gryźć”

Ps. Nie wiem czy wiesz ale można łączyć pakiety internetowe z kilku źródeł co w praktyce można nazwać: “internet z 2 sieciówek” :slight_smile:

Po 2. Posiadam w pokoju 3 zestawy głośników i chciałbym je podłączyć a na SB są 2 wyjścia (nie licząc cyfrowego) DLATEGO WŁAŚNIE PO TO!!

TAK WIĘC MA KTOŚ POMYSŁ??

Albo niech ktoś chociaż poda mi jakiś pomysł by podłączyć to by grało wszstko!!?? !!

hehehe

ja tu mowie o hardwarowym rozwiazaniu reszta to tylko pseudo zabawa

softem

dajaca raczej salby efekt

korzystanie z dwoch kart muzycznych rownoczesnie znaczaca obnizy wydajnosc systemu

sam sie przekonasz

mowimy tu o zintegrowanej karcie ktora niejest

stworzona do takich rozwiazan

chcesz sie tak bawic, kup jakas inna karte muzyczna lub rozszezenie midi

np.

wylacz zintegrowana i wtedy niewidze przeszkud w takim dzialaniu

na zintegrowanej takie zabawy to mijanie sie z celem

Tylko jak na to wszysko zareaguje bios bo kiedy po resecie biosa zapomniałem wyłaczyć zintegrowaną karte muzyczną (druga na PCI) to głośniczek w kompie wył jak oszalały (modulowany sygnał podobny do pogotowia).

sam mam zainstalowane dwie karty… na PCI Hercules FIII i zintegrowana z mobo (asrock k7s8x)… i moge w preferencjach programow, systemu wybierac, ktorej chce uzywac… nie ma z tym zadnego problemu (no oprocz roznic w jakosci miedzy nimi).

przy okazji screeny

system0gt.th.jpg karty2vv.th.jpg