2 monitory - masakry część dalsza - Problem, pada obraz

Heja wszystkim, jak w temacie :smiley: Masakry część dalsza :slight_smile: Wczoraj według poradnika jakiegoś z internetu podłączyłem 2 monitor do windowsa (Win XP Pro) i za pomocą Nview ustawiłem sobie profile aplikacji, różne tapetki itd. po czym poszedłem sobie spać :smiley: Dzisiaj rano sobie wstaje(o ile 13 to rano) i włączam kompa, a tu zonk, Kilka sekundek sobie popatrzę w ekranik a potem jeden gaśnie a na drugim moja tapeta(była taka żółta z krzaczkiem na środku) nieco zdeformowana… Żółte tło i czarne paski co kilka cm na ekranie :frowning: Dałem reset-a ale teraz to już obydwa zgasły a jak dałem 3 raz to na jednym sama moja tapeta, na drugim ikony, tapeta ale jak by zamrożony obraz, mysz nie działa, ctrl+alt+delete żadnych efektów nawet nie wywala menadżera zadań :frowning: W awaryjnym próbowałem wywalić tego nviewa albo chociaż zmienić ustawienia ale nie mam do niego dostępu. Panel Sterowania nvidii, też nie “osiągalny” ;D, Doradzcie coś, i nie straszcie że Mikołaj Bill mi przyniósł formata pod choinkę :smiley: Pozdrawiam i wesołych :wink:

Solved ;D