2 nagrywarki DVD

Witam

Mam taki problem Zakupilem dwie nagrywarki LG GSA-4167B i chcialem sie dowiedziec jak to podlaczyc zeby bylo dobrze (dysk mam na sata takze obydwa kontrolery wolne) Dodatkowo nie moge w nero zaznaczyc przy kopiowaniu w locie zeby naped “F” byl zrodlowym Opcje w locie mozna zaznaczyc tylko jesli naped zaznaczonym napedem zrodlowym jest “G”

Z gory dziekuje za wszystkie uwagi i pozdrawiam

moim skromnym zdaniem powinienes podpiac jedna nagrywarke na koncu jednej tasmy sygnalowej, a drugą na koncu drugiej…

chyba (tutaj prosze o potwierdzenie przez specjalistów) w obu powinienes ustawić zworke na MASTER

co do nero… wybrana nagrywarka nie moze byc wybrana jako źródło…

najpierw ustaw G: jako domyslna nagrywarke - wtedy do wyboru jako źródło pozostanie F:

jeśli chcesz kopiować w locie, bo w przypadku podpięcia na jedną taśmę (MASTER/SLAVE) mogą występować błędy.

Dzieki za to nero nie wiem jak moglem na to nie wpasc ;]

Czyli podsumowujac mam zrobic tak jedna na IDE1 i zworka na master druga na IDE2 i zworka na slave ?? czy tez na master ???

Swoja droga to forum jest super wszystkiego mozna sie dowiedziec :smiley:

Wielkie dzieki chlopaki :slight_smile:

ja uwazam ze obie na master… dlaczego?? bo nagrywarka powinna byc na master :slight_smile: (tak powinno byc w przypadku gdy ma se naped i nagrywarke na jednej taśmie)

jeśli cos by nie gralo przy obu ustawionych na master:

nagrywarka ktora bedziesz nagrywał - MASTER

nagrywarka z pracująca jako źródło - SLAVE

pozdro :slight_smile:

Poczytaj.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=42381