2 problemy

numer 1 to problem z przegladarka: jak wlaczam kompa to za 1 razem i jezeli dluzszy czas jej nie uzywam tio podczas wlaczania pokazuje sie mala klepsydra i koniec nie chce sie wlaczyc lub czekam czekam i dopiero zaskakuje

na poczatku myslalem ze to z powodu innych przegladarek bo mialem internet expl…,opere i mozzile wiec odinstalowalem 2 i zostala mi tylko mozzila lecz dalej ma ten problem i nie zawsze zaskakuje

komp jest przeskanowany wiec to nie za powodu wirow albo szpiegow

numer 2 to gdy wlacze kompa i zaloguje sie to wlacza sie za kazdym razem “moje dokumenty”

gdzies jest to ustawione a ja klikalem i nic nie znalazlem

napiszcie jak mam to wylaczyc zeby sie nie wlaczalo

PS tylko nie piszcie zebym wklepal msconfig i tam w uruchamianiu bo to syzyfowa praca jest sprawdzania tego wszystkiego po kolei chyba ze ktos wie co dokladnie

z gory dzieki

Wklej loga z Hijacka.

PS Jak odinstalowałeś IE?

a jaki masz sprzęt (zwłaszcza RAM) :] ??

Boczi -> IE idzie odinstalować :]

Tyle to Boczi zapewne wie.

Zresztą nie dziwie się że są problemy. Po odinstalowaniu IE tak niestety jest.

w tym przypadku akurat brak IE raczej nie ma wpływy, bo niby co do tego ma Mozilla :roll: zwłaszcza, że ten problem wystepował również gdy IE był w systemie…

oto moj komp

ADM Athlon XP 2500+

1,83 Ghz

512 MB RAM

Sprawdź sobie poniższą opcję w Widoku:

Mój Komputer -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> opcja -> Przywróć poprzednie okna folderów po zalogowaniu - ma być odptaszkowana.

i jest

może masz uruchomionych za dużo procesów :roll: i moęz przydała by się defragmentacja dysku :roll:

nie sadze by bylo za duzo procesow, ale moge sie mylic bo nie mam porownania jaka liczba procesow zwalnia kompa a przez ctrl+alt+del nie moge sprawdzic bo jakis czas temu gdy to bylo wlaczone kliknolem cos i stracilo caly pasek natrzedzi itd i tylko mozna teraz konczyc procesy :lol:

wedlug programu Executive Software Diskeeper moj komputer nie potrzebuje defragmetacji dysku


sorki czy ktos mi potrafi pomuc bo problemy dalej sa a topic idzie na dol w zapomnienie ,a jak nie to trudno niech jakis model to zamknie :frowning:

jak jakies dalej pytania to ja zawsze postaram sie odpisac

To znaczy kto ??

to co proponuje pewno reanimacje mojego topicu

moze olejcie to z ta przegladarka bo to da sie zniesc ale to z tymi dokumentami denerwuja mnie okrutnie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: