2 problemy

Witam

Mam prośbę o sprawdzenie loga w komputerze brata.

Niepokojące objawy:

  1. Podczas uruchamiania windowsa wyskakuje taki komunikat na pulpicie:

System windows nie może odnaleźć pliku C:\WINDOWS\system32\kernels64.exe. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj.

  1. Nie można włączyć Menadżera zadań. Po kliknięciu kombinacji Alt+Ctrl+Del wyskakuje komunikat: Menedżer Zadań został wyłączony przez administralora. Jak to naprawić?

Co zrobiłem?

Sprawdziłem komputer programem Ewido. Znalazł 4 problemy i je rozwiązał. Teraz mam prośbę do was o sprawdzenie loga z programu HijackThis i Silent Runners. jeżeli coś jest nie tak proszę o udzielenie informacji jak to naprawić.

Log z programu HijackThis:

Log z Silent Runners:

Z góry THX za pomoc.

Ps. Jeżeli tytuł postu jest zły to proszę go poprawić.

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery pogrubione ręcznie z dysku):

Ściągnij i odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik ua_lsp.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki i zapisz pod nazwą FIX.REG. Zamknij notatnik i odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru Reset systemu

Po zabiegach nowe logi do kontroli :slight_smile:

Dlaczego ma to kasować, te wpisy sa ok

Co do menadżera i fixu, to jest on zły powinien on wyglądać tak

Tutaj masz przykład:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … bletaskmgr

Wiedziałem że cos będzie nie tak :frowning:

Juz poprawiłem, żeby nie wprowadzać w błąd :slight_smile:

Złączono Posta : 17.04.2006 (Pon) 16:22

A co do fixa, to raz juz ten co ja dałem pomógł, więc zostaje jak na razie przy nim, ale skoro mówicie, że nie zawsze działa, to musze chyba pozmieniać :roll:

Przed momentem skasowałem tak jak pisało wcześniej :frowning: czy to nie dobrze??

Nie widziałem waszych nowych postów. Dam logi abyście sprawdzili.

Hjiackthis:

SilentRunners:

W logach jest czysto :slight_smile:

Czy Menedżer wrócił?

PS> Chyba nic sie nie powinno stać przez skasowanie tych wpisów? :roll:

Tak wszystko wygląda OK. Jest menedżer i zniknął ten komunikat przy starcie systemu.

Oby !!

Robiłeś to moim fixem, czy fixem kuz5?

To jest tylko takie pytanie, bo chce wiedzieć czy ten mój zadziałał :slight_smile:

Złączono Posta : 17.04.2006 (Pon) 16:51

Ewentualnie możesz przywrócić te wpisy:

Otwierasz Hijacka --> View the list of backups i za pomocą przycisku Restore możesz przywrócić usunięte wpisy :slight_smile:

Poczytaj dokładniej tutaj: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Robiłem tak jak było napisane na samym początku. Nie poprawiałem nic tymi nowymi bo już sam nie wiedziałem czy trzeba skoro działa. Bałem się tylko, że mogłem coś popsuć przez usuniecie tamtych wpisów. Narazie system wyglada na stabilny.

Dla pewności możesz przywrócić :slight_smile:

Czyli wiem, że mój fix w tym momencie zadziałał :slight_smile:

Nie, nic napewno sie nie stanie

Nie kazałes usunać żadnego prawidłowego wejścia

Jedynie to mnie interesuje:

Widze że skasowałeś to

To były wpisy od XFire Messenger lub od gierki Ultimate Arena

:shock: Lol, czyli tak jak napisał Bieniol mogę to przywrócić?

Bo jeżeli rzeczywiście są to wpisy z xfire to przydałoby się abym je znowu miał.

Jednak w xfire wygląda, że wszystko jest OK. Wszystkie kontakty są. Więc może to nie to.

Wszystko da się przywrócić (no może nie wszystko, ale większość :))

Zobacz w tym przyklejonym temacie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 o funkcjach Hijacka i tam jedną z opcji jest przywracanie usuniętych wpisów :slight_smile:

Heh ale on usunał plik a tego nie przywrócisz

Jedynie reinstalka xfire