2 procesory - XP HE - wyłączające się gry

mała rada na przyszłość daeilion, wracaj do szkoły i podszkol się (tak jak pisałem wcześniej).

To jak to było: arogancja nie popłaca? Litości, kolejne dziecko neo.

Co wy to pie****e, XP Home niebsługuje wielordzeniowe procesory lub/i 2 prosesory na jednej płycie, to ciekawe dlaczego mi obsługuje :slight_smile:

XP HE EN SP3 / RTM-alpha.build-5984

piczasso , przeczyść lapka bo pewnie zapchany jakimś brudem, sprawdz jakie ma temperatury podczas grania w evereście…

jak go rozkręce to nioe stracę gwarancji ? :stuck_out_tongue: Na necie czytałem ze 8600 GT nie ma chłodzenia i że to dobra grafa do gier ale bez chłodzenia nie pogram :(. Kolega ma laptopa 10 razy słabszego a śmieje się ze mnie że ja nawet w starego NFS 10 min nie pogram ;]

ile on jest na gwarancji?

to zależy od producenta :slight_smile: :stuck_out_tongue: ale ja bym ci radził go oddać poprostu na gwarancje jak się wyłącza…

Na XP HE działają procesory dwurdzeniowe, czyli taki jak on ma. Za to nie działają dwa oddzielne procesory na jednej płycie.

piczasso , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

przejżałem i twierdze że dodałem go do odpowiedniego tematu i odpowiednią nazwe. To nie moja wina że wszyscy kłóca się tutaj o coś o czym nie mam pojęcia. ja zadałem na poczatku proste pytanie

Powinieneś nazwać temat w stylu “2 procesory - XP HE - wyłączające się gry”, sam tytuł “2 procesory” jest strasznie ogólny i nic nie mówi konkretnie nie mówi o temacie tak naprawde…

piczasso ,

jeśli masz gwarancje to go zanieś do serwisu, wytłumacz co się dzieje i niech ci go zrobią

nie ma sensu zabawa z lapkami*

*-znaczy się rozkręcanie itp. bo bardzo łatwo można stracić gwarancje :slight_smile: