2 pytania odnośćie gothic 3

Mam 2 pytania co do gry gothic 3 a mianowicie, dlaczego mój pasek wytrzymałości nie jest żółty tylko szary?

I gdzie ukrywają się bandyci których muszę zniszczyć w misji w cape dun?

W drodze do Montery. Taka kotlina.

rosa3 , a możesz sobie przypomnieć co należy wypić, żeby spowrotem był żólty?

No ale ten kto zlecił mi to zadanie mówił że to gdzieś na wybrzeżu jest. na tej drodze jest chyba kilka jaskiń bo w jednej spotkałem cienio-stwory a 2 podobno jest gdzieś bliżej montery i tam jest miecz tego paladyna. najlepiej jakby ktoś mógł zaznaczyć na mapie to się szybciej połapie :lol:

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 22:22

O dopiero teraz znalazłem co do tego paska, przeczytałem że to dlatego że zaatakowało mnie jakieś dzikie zwierze i bohater jest osłabiony i trzeba wypić odtrutkę z niebieskim krzyżykiem, nie wiem czy działa bo jeszcze nie sprawdziłem.

No i mnie to też zmyliło… Daj mape to Ci zaznacze :slight_smile:

O dzięki za info na pewno to zrobię :slight_smile:

Bandytów szukaj tam gdzie zaznaczyłem kółkiem będzie taka jaskinia przy niej będą stać 2 bandytów.Jeśli dobrze pamiętam tam będzie Ortega przywódca bandytów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c10 … 63ad2.html

aha i ta jaskinia nie jest przy drodze .

ok znalazłem, ale znów mam problem…

chodzi o reputacje w monterze, mam 69 pkt i nikt nie chce mi już nikt dać misji a powinna być jeszcze “Thorek potrzebuje magicznej rudy” i “odbierz daninę z farmy domeika” a ci którzy powinni mi zlecić te misje albo nie chcą gadać albo niema nic odnośnie misji. nie wypełniłem misji od farmera który zlecił zabicie wilków z tej jaskini w której był miecz tego paladyna ponieważ wszystkie je pozabijałem a misja się nie skończyła powinno być ich 8 a w jaskini było 7 szukałem tego 1 wilka ale nie mogłem znaleźć.