2 pytania odnośćie gothic 3

(Mafioz09) #1

Mam 2 pytania co do gry gothic 3 a mianowicie, dlaczego mój pasek wytrzymałości nie jest żółty tylko szary?

I gdzie ukrywają się bandyci których muszę zniszczyć w misji w cape dun?

(Krzychuu) #2

W drodze do Montery. Taka kotlina.

rosa3 , a możesz sobie przypomnieć co należy wypić, żeby spowrotem był żólty?

(Mafioz09) #3

No ale ten kto zlecił mi to zadanie mówił że to gdzieś na wybrzeżu jest. na tej drodze jest chyba kilka jaskiń bo w jednej spotkałem cienio-stwory a 2 podobno jest gdzieś bliżej montery i tam jest miecz tego paladyna. najlepiej jakby ktoś mógł zaznaczyć na mapie to się szybciej połapie :lol:

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 22:22

O dopiero teraz znalazłem co do tego paska, przeczytałem że to dlatego że zaatakowało mnie jakieś dzikie zwierze i bohater jest osłabiony i trzeba wypić odtrutkę z niebieskim krzyżykiem, nie wiem czy działa bo jeszcze nie sprawdziłem.

(Krzychuu) #4

No i mnie to też zmyliło... Daj mape to Ci zaznacze :slight_smile:

O dzięki za info na pewno to zrobię :slight_smile:

(Harnarius44) #5

Bandytów szukaj tam gdzie zaznaczyłem kółkiem będzie taka jaskinia przy niej będą stać 2 bandytów.Jeśli dobrze pamiętam tam będzie Ortega przywódca bandytów http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c10 ... 63ad2.html

aha i ta jaskinia nie jest przy drodze .

(Mafioz09) #6

ok znalazłem, ale znów mam problem...

chodzi o reputacje w monterze, mam 69 pkt i nikt nie chce mi już nikt dać misji a powinna być jeszcze "Thorek potrzebuje magicznej rudy" i "odbierz daninę z farmy domeika" a ci którzy powinni mi zlecić te misje albo nie chcą gadać albo niema nic odnośnie misji. nie wypełniłem misji od farmera który zlecił zabicie wilków z tej jaskini w której był miecz tego paladyna ponieważ wszystkie je pozabijałem a misja się nie skończyła powinno być ich 8 a w jaskini było 7 szukałem tego 1 wilka ale nie mogłem znaleźć.