2 pytania

Witam, jestem tutaj nowy^^’

Chciałbym zadać dwa pytania…

a) Czy istnieje jakaś możliwość pojaśnienia ekranu? Na monitorze jest ustawiona maksymalna, lecz dla mnie jest niewystarczająca…

b) Od jakiegoś czasu (od próby zainstalowania Diablo I) mam problem z niektórymi programami, tj. Mozilla Firefox oraz Notatnik. Gdy je uruchamiam, wyskakują poza ekran. Ustawianie wyższej rozdzielczości nic nie daje… Zaś gdy minimalizuję je klikając na pasku zadań, wyskakuje “zza” ekranu…

W wypadku a) Windows XP, riva tnt 2 i monitor daewoo, zaś w wypadku b) Windows XP, Monitor LG, Geforce 4 mx 440, 1,7 ghz celeron, 256 ram

Jeśli trzeba podać coś więcej, napiszcie co, ponieważ nie wiem:|

a) na przykład przy pomocy programu PowerStrip lub we właściwosciach karty graficznej (o ile sterownik dysponuje taką opcją)

a) Program gamma

b) Diablo I może nie działać poprawnie na windowsie XP

Shinji1993 na przyszłość nie zamieszczaj dwóch problemów w jednym temacie. Tworzy się zamieszanie i bałagan. Proszę też, o konkretne nazywanie tematów

zainstaluj sobie nainowsze sterowniki do karty graficznej! !!

Zmień tytuł na konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Może twój monitor ma coś z kineskopem też miałem monitor, który przy najwyżym kontrasie i jasności wyśfietlany obraz był ciemny i nieco niebieskawy…jeśli tak masz to nic ci niepomoże…nie powiem ci co dokładnie jest przyczną domniewanego problemu ale wiedz że żadne ustawienia z kartą grafiki nic ci niedadzą…