2 routery 1 switch i udostepnianie plikow

Witam!

Posiadam sieć w bloku i idąc od mojego komputera to jest tak: mój komp->router TP link(wr543g)-> jakiś switch -> router koleżanki -> komp jej.Oboje mamy XP sp3 problem jest taki ze nie wiem jak mogę zrobić żeby istniała miedzy nami siec taka aby np można było pograć w cs czy wymieniać się plikami. Czy wie ktoś i mógłby tak szczegółowo napisać co mam zrobić żeby to działało??

Pozdrawiam

Hrdcr , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

2 NATy(zmiana adresacji), router koleżanki zmienia adresację i ponownie Twój…

Przekierowanie portów, łączenie w CS po IP, przeglądanie plików także po IP.

Ty

Przekierowanie na Twoim-podobnie powinno być

Zakres do przekierowania 1-65535

Adres tej strony na, którą trzeba się logować może być inny. Start>uruchom>cmd>ipconfig>wpisujesz ten adres co widnieje obok bramy domyślnej.

Na pierwszej stronie na routerze, w sekcji WAN podaj na forum jaki posiada adres IP i jaką ma przydzieloną gateway/bramę.

Koleżanka

http://portforward.com/

Szuka swojego routera(po nazwie) i klika obojętnie jaką aplikację i tak ma przekierować zakres od 1-65535

Koleżanka także szuka WAN i podaje adres IP i gateway/bramę.

Wy

viewtopic.php?f=15&t=288962#p1937996

Mam nadzieję, że najgorzej nie będzie :smiley: Widzę, że robiłeś OC czyli chociaż “coś” wiesz o komputerach. Koleżanka jak laik-w co wątpie, skoro w CSa gra :stuck_out_tongue: to podskocz do niej i Ty zrób, przynajmniej w razie niepowiedzenia będziesz wiedział co i jak zrobiłeś, a nie próbował wycisnąć od koleżanki.