2 systemy na jednym dysku

Witam mam problem z systemem. Chcialem zrobic formata no i wlożylem plytke z instalatorem systemu a podczas instalacji wyskoczyl jakiś bląd noto dalem ok instalacja sie komntynuowała. Spoko sytem sie zainstalowal wlanczam kompa patrze i dupa z formatem. Wszystko co bylo jest dalej tyle ze przy wlanczaniu kompa jest okno wyboru systemu i mam możlywość win xp albo ME.

Czy dało by sie jakoś usunąć ME nieusuwając plików z XP bo mam “kilka” ważnych rzeczy bo chwile pracowalem na xp i troche sie nagromadzilo a niechce mi sie tego wszystkiego na plytki zgrywać ??

Na jednej partycji masz te 2 systemy? Jak nie to przenieś wszystkie porzebne ci pliki na ta partycje co masz xp a pozniej format tej partycji co jest ME i git.

Dodane 01.08.2009 (So) 10:08

Na jednej partycji masz te 2 systemy? Jak nie to przenieś wszystkie porzebne ci pliki na ta partycje co masz xp a pozniej format tej partycji co jest ME i git.

znaczy sie no na C mam dwa foldery “Windows” i to jest xp i “Windows.000” a to jest ME

chodzi o to ze i XP i ME są na jednej partycji wlasnie i chcialem sie pozbyć ME nic nierobiąc z plikami na tej partycji

Czy da sie tak ??

A masz tylko jena partycję? Jeżeli nie, to tak jak kolega przede mną mówił przenieś pliki na inną partycję jeśli nie to masz mały problem ;/

no chyba jednak trzeba będzie sie bawić w przeżucanie :frowning: :?