"2" w noki 6230i

Mojemu znajomemu w w/w telefonie w lewym górnym rogu pojawiła sie “2”. Od tego czasu nie może wykonywać połączeń wychodzących, połączenia przychodzace realizowane są normalnie.Telefon jest na “karte”. Czy ktoś z szanownych kolegów tudzież koleżanek wie co jest grane i jak pozbyć się tego “czegoś”? Mam ten sam telefon i bardzo mnie to interesuje co sie stalo? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za pomoc w rozwiązaniu problemu.

a spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne telefonu…

no cóż to wolał bym zostawić na sam koniec, bo to byłby jak “format kompa”.Adrian dzieki za odpowiedz, ale czy ma może ktoś inną propozycje?

Twojemu koledze zmieniła się aktywna linia abonencka. Musi zmienić aktualną linią na pierwszą. Nie bardzo jeszcze wiem jak to zrobić, bo mam ten telefon dopiero od 4 dni, ale jak do tego dojdę, to dam znać. Mam tel na abonament i tylko jedną linię, wiec mogą być trudności. Twój kolega ma na kartę, więc jemu powinno być łatwiej, bo zapewne ma wszystkie opcje dostępne.

Jeżeli “2” przestanie się wyświetlać, tzn, że aktywna jest podstawowa linia i wszystko się udało.

Szukajcie, aż znajdziecie, a jak dojdziecie do tego, to napiszcie, może i mi sie to przyda.

Może minął okres doładowania karty?

Nie minął bo karta ma zaledwie 4-6 miesiecy, a konto doładowywał 6 dni temu.Sądze że kryniczanin ma racje.Jak wynajde jak to zmienic to podam ścieżke.Pozdrawiam serdecznie