2 windowsy 7 a wolniejsze uruchamianie komputera?

Witam, otóż mam pewien problem z wolnym uruchamianiem komputera więc może odpiszę od początku. Jakoś we wrześniu dostałem nowy komputer, specyfikacje to m.in. Gtx760 i5 4570 8gb(jeśli potrzeba szczegółowo proszę pisać)

i na początku działało wszystko super, aczkolwiek po jakimś czasie zrobiłem pewną głupotę i usunąłem pliki systemowe bo przeklikałem szybko w programie spyhunter który się pytał czy mam to zrobić. Nie dało się odzyskać windowsa więc zrobiłem formata. Windows zaczął się wolniej uruchamiać, po ekranie ładowania windowsa jest jakieś 4 sekundy czarnego ekranu następnie pokazuje się ekran logowania, gdy się zaloguje to napis zapraszamy trwa ponad 10 sekund. Trwało tak przez miesiąc aż nie wytrzymałem i zrobiłem jeszcze raz format żeby mieć to z głowy gdyż pisałem na paru forach nikt nie mógł mi pomóc. Po instalacji wyświetliły mi się dwa windowsy 7 do wyboru, wtedy przypomniałem sobie że po pierwszym formacie też mi coś takiego wyskoczyło ale tylko raz, teraz mam tak przy każdym uruchomieniu. Dodam że za pierwszym razem sformatowałem partycję C z windowsem a teraz sformatowałem i C i D. Aczkolwiek jest coś takiego jak ‘‘Zastrzeżone przez system’’ i moje podejrzenia kieruje w tą stronę, sądze że pliki ze starego windowsa zachowały się na tej partycji i teraz mam do wyboru 2 windowsy, w dodatku wydaje mi się że przez windows tak wolno się uruchamia. Czy mógłby ktoś powiedzieć co mogę zrobić? Jeśli chodzi o dysk to na innym forum dawałem screeny z programu to mówili że jest w porządku i to nie po jego stronie leży wina.

http://windows7forum.pl/wylaczanie-ekra … mu-11507-t

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?