2 Windowsy! POMOCY


(Zegaroo) #1

Witam!

Mam problem, Postanowiłem zainstalować na nowo windowsa XP. Windowsa miałem na Dysku /C zrobiłem kopię wszystkich plików na dysk /D.

Przy normalnym instalowaniu Oprogramowania musiałem najwidoczniej wybrać zły dysk w którym zainstalowałem Win ( czyli dysk /D)

i teraz przy włączaniu komputera wyświetlają mi się 2 windowsy. Wszedłem wiec na ten stary dysk i próbowałem sformatować go kilkająć PPM>formatuj

Niestety wyświetlało mi się takie coś "System Windows nie może sformatować dysku" . Nie zastanawiałem się dlugo wszedłem na 2 świeżego windowsa.. i się okazało że na tym dysku da się go sforamtować.. sformatowałem Ale zadziwiło mnie to ze po włączeniu na nowo komputera znowu pojawiły się 2 opcje na który windows chcę wejść , wybrałem wieć ten (starszy na którym były wszystkie dane zdjęcia dokmenty...) i wyświetlio mi się ze brak pliku systemowego "WINDOWS\system32\hal.dll" ... Wkurzyłem się ostro bo już zgłupiałem na którym dysku byl ten starszy windows... !

Próbowałem już dużo rzeczy... Najważniejsze Żeby odzyskać w jakiś sposób te wszytskie dane dokumenty itd... z dysku /C Tylko jak ja mam to zrobić jak system nie moze znaleźć tego "WIDOWS\system32......" Pomóżcie mi proszę !!

  • Jescze co mnie zainteresowało.. to to że mimo że mam 250gb pamięci na obu dyskach to po tej zabawie na świezym windowsie gdzieś brakuje na tym dysku /C 30gb ! czyli te dane gdzieś SĄ tylko nie wiem jak je zdobyć !

Proszę o zrozumienie..;/ troche zawaliłem sprawe.. ale robie wszystko zeby to naprawić i NIC !!

Prosze o POMOC I POZDRAWIAM!!

-- Dodane 06.11.2009 (Pt) 16:52 --

PS:: JA NAPRAWDE POTRZEBUJE POMOCY!:wink:


(stalesz) #2

http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Prog ... 13044.html Próbuj odzyskać dane z dysku ze sformatowanej partycji. To drugi program http://www.dobreprogramy.pl/Recover-My- ... 13012.html


(Agatonster) #3

emek1 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Olixxx94) #4

Uruchom system z płyty instalacyjnej, wejdź do konsoli odzyskiwania (klawisz R).

Wpisz expand X:\i386\hal.dl_ C:\Windows\system32\hal.dll, gdzie X to litera napędu CD/DVD, a C - partycji z systemem, na którym pojawia się błąd w/w pliku.