2 Windowsy

Jak zainstalować 2 win me na jednym komputerze?

Instalujesz jednego win me np. na partycji C.

Tworzysz nową partycję np. D i na niej instalujesz kolejną kopię windowsa.

Tworszenie partycji jest omówione na forum.

Trochę w ogóle nie czaję po co instalwoać dwa Win ME :o

Inny sposób to wirtualne pecety.

Po to aby na jednym próbować aby nie stracić danych w wyniku błędu lub szkodliwego oprogramowania.

Inna sprawa: jeden system do netu aby łapać syf.

Drugi system na ważne pliki - jesteśmy pewni iż nie ma syfu na komputerze

Win Me sam w sobie jest niebezpieczny dla plików użytkownika. Jest niestabilny. Najgorszy Windows wydany przez MS. A po poprawkach chodzi jeszcze gorzej :mrgreen:

aju sprawa z ME nie wygląda tak kolorowo z tą instalacja. :slight_smile:

Tak potrzebne sa 2 partycje lecz, przed zainstalowaniem drugiej kopii WinME należy uaktywnic partycję D:\ na której ma być zainstalowany drugi ME i po zainstalowaniu drugiego ME, uaktywnić spowrotem partycje z C:. Najlepiej zrobic to za pomoca programu fdisk.

P.S. Całkowicie podzielam zdanie usera master_zonk6. Syf wypuszczony dla nabicia kasy Bilowi G.

Skąd wy w ogóle wiecie, czy patryk_patrol chce zainstalować dwie kopie Windows Millenium?? Może mu chodzi o Windows 98 i Windows XP albo o jeszcze inną konfigurację. Aju podała Windows Millenium jako przykład.

HarryPotter a przeczytaj dokladni pierwszy post :slight_smile:

patryk_patrol napisał cos takiego:

ME - M illenium E dition :x

No nie jest to rzeczywiście jednoznaczne. Ale na 99% chodzi mu o dwa me.

podał ;(

Widzisz aju ten twój nick moze bardzo zmylic :o :mrgreen:

Może nie nick a raczej avatar :lol:

OT

kasior6 dzięks bo ja miałem tak że mam win me i chce zainstalować drugi win me to jak instalowałem ten drugi to odświeżało mi windowsa

patryk_patrol czyli moja rada pomogła po jakoś zrozumiec nie moge, no ale w kazym razie, Proszę bardzo :slight_smile:

kosior6 , a nie Kasior6

kasior6 twoja rade NIE pomogła mało co to bym musiał zmieniać dysk.

  1. Uaktywniłem partycje D, próbuje zainstalowac windowsa i wyświetla mi się komunikat Dysk C nie jest sformatowany, czy chcesz go sformatować teraz?

  2. Uruchamiam windowsa i wyświetla się komunikat jakiś tam (chyba że nie może znaleść windowsa)

  3. Mało co nie zrypałem dysku

Złączono Posta : 24.07.2006 (Pon) 8:37

2 windows jest mi potrzebny dla mojego ojca żeby nie ******** jak coś zrobie w windowsie :mrgreen:

Daruj sobie takie teksty na forum, to nie piaskownica. Lazikar

To po co w ogóle majstrować skoro nie jest się pewnym… :roll:

Z dwoma Windowsami nie miałem większego kłopotu - jeden na c:/, drugi na d:/ i oba startowałem z boot menagera(co u Ciebie nie musi się na 100% udać)

patryk_patrol , na 100% musiałes cos zrobic źle, bo kiedy partycja D: była aktywna to system ładował wszystkie pliki na D: i tam zaczynał instlacje, robiłem to juz tyle razy ze znam na pamiec ta procedure. Czym uaktywniłes ta partycje ???

I tym sposobem nigdy nie zepsujesz dysku… :smiley:

U mnie coś jest (dopiero się skapnołem) że uaktywniłem d i jest ok (system mam na c)

Ale co jest Ok bo nie rozumiem ?

W tym to i jak się pogubiłem…

OTy - kosmos.JNJN