[2000] komputer pc do grania


(Dj Kamil95) #1

witam chce zakupic sobie kompa do grania i do internetu

cena do 2000zł

chciałbym zagrac w gry jak

fifa 11 gta 4 nfs hot pursuit i jakies dobre strzelanki


(Dwodnicki) #2

Czytasz chociaż coś forum?? Już dawałem zestaw do kwoty 2000zł i jest on najlepszy jaki można złożyć. Ułatwię Ci życie. Do tego popraw rażący błąd ortograficzny.


(Dj Kamil95) #3

czemu niby ten zasilacz jest taki dobry?

-- Dodane 16.10.2010 (So) 19:17 --

i jaki monitor sobie wziąść niestety mam tylko 500zł;/


(Dwodnicki) #4

zasilacz jest markowy z odpinanymi kablami, co jest pomocne w zachowaniu porządku w obudowie. Ale możesz zamienić na ten co podałem niżej, też markowy ale bez tego bajeru.

Sry na monitorkach aż tak się nie znam:/, ale mogę jednego polecić http://www.arest.pl/produkt/Monitory-LC ... m2-czarny/ kosztuje 525zł

Oczywiście masz tylko 500zł można obniżyć o jedną kość ramu albo o ten zasilacz. Ale najlepiej o RAM bo zawsze można dołożyć i ni9e trzeba do tego wiedzy jakiejś.


(Dj Kamil95) #5

mam jeszcze jedno pytanie bo w vobisie w Tarnowie składają komputery ale wątpię żeby mieli to wszystko za taka cenę na pewno będzie drożej;/ moim zdaniem cena wyjdzie tak około 2200 i ile mniej więcej będzie kosztowało składanie komputera?


(Dwodnicki) #6

Według mnie jak firma solidna nie powinna nic doliczyć, przecież sam fakt kupna, to już cena odpowiednia. Kumpel kiedyś parę lat temu kupował w vobisie ale nic nie było mowy czy dodatkowo drożej za złożenie jest. A sam mu wybierałem części i z nim byłem osobiście w vobisie.

Według mnie za darmo/1zł/ jak wezmą jakąś kosmiczną cenę to są śmieszni. Bo wtedy by nie dbali o klienta etc. Spokojnie przychodzisz pytasz się a nie powinni nic policzyć, jeśli są fachowcami i dbają o interes i klientów, bo złożenie to nie zajmuje więcej niż parę minut.


(Dj Kamil95) #7

ok ale tarnów to taka wieś ze pewnie podoliczaja mi więcej

na dniach tam pojadę i się zapytam a oni tam powinni miec części w magazynach no nie?

-- Dodane 19.10.2010 (Wt) 17:51 --

a mógłbyś mi jeszcze podaj jakiś zestaw za 1800 jak najlepszy do gier?