24 godziny- pytanie dla oglądaczy 1 serii

Czy w serialu 24 h akcja rzeczywiście toczy się przez 24 godziny i tyle jest odcinków? Czy może akcja toczy się do 24? Wiem jaki jest tytuł, ale się pytam na wszelki wypadek. Proszę o odpowiedź fanów 1 seri.

Oglądam drugą część od początku i muszę powiedzieć, że to wywalony jak ciasto z rodzynkami w kosmos film trzymający w napięciu do końca.

Możecie mi krótko streścić co było w 1 serii i czy też była na takiej zasadzie- godzina po godzinie?

bylo 24 odcinkow po godzine z tego co pamietam :):slight_smile: czyli niby 24 godziny trwa film cały :D:d ale przez 24 godziny napewno nie wydazylo by sie tyle bajerów :D:D

O to mi chodziło. Druga seria się jakoś o 6 bodajże zaczęła, to chciałem wiedzieć czy się skończy o tej samej porze dnia następnego.

Jeden dzień. W końcu terroryści też powalili USA na kolana jednego dnia, w kilka chwil niszcząć WTC.

Tak, strasznie naciągana seria. Ale raz na tydzień można obejrzeć.

a kto wie czy z WTC to nie ściema?? a z pentagonem napewno bo ogladalem film dokumentalny i nie mozliwe zeby w pentagon udezyl tak wielki samolot z tyloma litrami beny i taka mala dziure zrobil… a w ogole nigdzie nie bylo szczatkow samolotu , swiadkowie twierdza ze wybuchlo cos od srodka… gdzies to bylo w necie… poszukajcie na video google jak was to interesuje

tak akcja sie tak toczy 24h 1h w serialy to 1h w realu :stuck_out_tongue: ja tez ogadam ale powiem że mnie to wciągneło ale nie tak jak LOST :slight_smile:

outca$t. jak lubisz takie seriale które są pod napieciem to polecam LOST coś pięknego

przemo86 urzekła mnie Twoja historia :mrgreen:

Tak nawet w faktach były amatorskie zdjęcia i nie był to samolot, tylko coś czarnego się wbijało, no ale nie było dokładnie widać.

No dobra, skoro to nie był samolot, to niby ktoś wszedł do środka i zdetonował bombę?

To też się długo ciagnie. Próbowałem oglądać, ale że to był odcinek w środku to se dałem spokój.

Ale tak btw to która seria leci obecnie w Polsce? i czy to się w końcu rozwiąże ta zagadka?

Polecam strone http://www.24.polsat.com.pl Super stronka i wsyzstko o 2 serii. a jak chcesz straeszczenie 1 serii to trudno je napisać w kilku zdaniach. Tam się tyle działo.

http://www.filmweb.pl/Film?id=38548 jeszcze tu masz wszystko o serialu.

Zdobył wczoraj nagrode Emmy pokonując m.in LOST i inne seriale dramatyczne. A Kiefer Sutherland zdobył nagrode dla najlepszego aktora.

Ale chodzi mi o główny wątek. Tak jak w drugiej serii jest wybuch bomby atomowej, tak co było w pierwszej??

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 12:32

Z tej strony wynika, że są trzy serie.

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 12:33

A na forum Polsatu koleś napisał, że już 4 obejrzał. To kiedy oni to kręcą, mają tempo.

jest z 6 sezonów już :wink: 24h, wikipedia

Jest już 5 sezonów. W styczniu jest premiera 6 w USA.

Akcja 1. sezonu toczy się w czasie prawyborów prezydenckich w Kalifornii. Rozpoczyna i kończy się o godzinie dwunastej w nocy. Jack Bauer, były agent CIA, obecnie szef wydziału CTU w Los Angeles, krótko po północy zostaje wezwany do Agencji, gdzie dowiaduje się o planowanym zamachu na życie senatora Davida Palmera, pierwszego czarnoskórego kandydata na prezydenta z realnymi szansami na wygraną. Jackowi przyjdzie rozwikłać zagadkę zamachu: dowiedzieć się, kto spiskuje, a następnie znaleźć i unieszkodliwić zamachowców. Zamach na Palmera nie jest jednak jego jedynym zmartwieniem – jego córka i żona zostały porwane przez zamachowców i w każdej chwili mogą zginąć, a w Agencji jest szpieg, donoszący spiskowcom, przez co Jack nie może nikomu zaufać. W przeciągu następnych kilkunastu godzin niektóre problemy się rozwiążą, pojawią się także nowe. Jack oraz inni bohaterowie prowadzą dramatyczną walkę z czasem, chcąc doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Wow! Przeglądając trochę te strony widzę, że w Polsce jest masa manikaów 24. Niktórzy to mają pomysł.

Szkoda, że kolejne odcinki 2 serii będą tak późno w nocy. W ogóle Polsat ma głupie godziny tych filmów. Np. te mega hity inne telewizje maja w piątki i soboty a polsat w poniedziałek, po prostu pogratulować. I to jeszcze przed 21 się zaczyna, a kończy o 0:00.

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 18:13

Zapewne można legalnie ściągnąć 1 serię z netu??