2użytkowników - dostęp do dysku

Siemka!!

Ostatnio założyłem na winku 2użytkowników 1 dla mnie a 2 dla brata:D no i teraz na dysku C są zainstalowane programy itp a dysk d to takie pierdoły z netu ściągne i teraz chce uniemożliwić mojemu bratu wchodzenie na dysk D bo on jest taki ******zanim pomśyli co to jest to już to skasuje:D nie chodzi mi o programy do ukrywania dysków itp bo chce aby na moim koncie dysk był widoczny a na koncie brata nieewidoczny…jest taka mozliwość??

jest możliwość zaszyfrowania albo udostępnienia po podaniu hasłem w każdym bądź razie ukryć na jednym koncie dysku to się chyba nie da

możesz oczywiście nadać prawa dla konta brata jak masz konto z uprawnieniami administatora. a jak jesteś użytkownikiem to najważniejsze dane o które się boisz że np. mogą sprawić że system będzie nie stabilny nadaj im hasło i te foldery jednocześnie ukryj. możesz to uczynić programem

Hide Folders XP

hm, mam jedno pytanko związane z dwoma użytkownikami … a wiec tak, jak zakłądam drugiego uzytkownika to dlaczego ten drugi użytkownik tez ma dostęp do moich danych ? np. co się znajduje na dysku D lub E ;> … bo chciałem założyc dwóch użytkowników, ale zeby ten drugi użytkownik nie miał dostepu do moich danych …