2x routery a wifi

(niket90sport) #1

cze. posiadam dwa routery 1 technic lan  drugi tp-link tl-sf1005d jak skonfigurować routery żeby ap było w całym domu?? jak chciałem wejść tera w  technic lan powinien wyskoczyć niebieskie okno raz wyskoczyło a dalej nie chce  wyskakuje router OS mikrotik .. jak to skonfigurować pomocy żeby wifi było w domu?

(Veers) #2

Przeczytaj co napisałeś, potem napisz jeszcze raz - tylko po polsku żeby nie trzaba było zgadywać, ot choćby tego o jakich urządzeniach piszesz. Na razie jedyne co można powiedzieć, to to że TP-Link o którym piszesz, nie ma nic wspólnego z siecią bezprzewodową (to jest po prostu 5 portowy przełącznik).

(niket90sport) #3

Pomoże ktoś jak mam podpięty router technic lan i chce wejść w jego konfiguracje nie mogę wejść bo włącza się coś 

takiego a powinna się włączać konfiguracja od technic lana ?? A konfiguracja od technica włączy się dopiero wtedy gdy odłączę antenę zewnętrzna która jest wpinana w miejsce WAN ?? jak to zrobić by było wifi w całym domu?

Pod technica mam podłączoną antenę zewnętrzną która wpinana jest pod wejście WAN , a do miejsca antenowego jest ta mała antenka wpięta i do niego są jeszcze podłączone 2x kompy lan w nich net działa ale ja chce jeszcze żeby wifi było w domu

http://www.iv.pl/images/71238347273219787905.png