3 domy, gaz, prąd, woda

Kolega podesłał mi taką zagadkę: http://cda.pl/gry-online/3/supuzzle.php :slight_smile: Jeśli macie ochote to spróbujcie to rozwiązać, ja przyznaję się, że nie wiem jak to zrobić, zawsze brakuje mi 1 linii… Jeśli Wam się uda, to chętnie zapoznam się z rozwiązaniem.

w 2d nie da sie tego rozwiązać :slight_smile:

fajne trzeba pokombinować :mrgreen:

SeBoLaS

a udało ci się :?: Bo mi zawsze 1 zostaje :cry:

mafios19 mnie też :frowning: Tylko nie płacz :mrgreen:

przeczytajcie mojego 1 posta w 2 wymiarowym układzie tego nie da sie rozwiązać :?

Witam

Da się ja przeszedłem tą gierke kilka razy.

Tak z miesiąc temu w to grałem i w szkole mi kolega pokazał jak to przejśc.

steemm skąd ta pewność :]

nie ,i tez 1 zostaje :mrgreen:

k90

Weź zapodaj roziwązanie :slight_smile:

No więc zeby ją przejśc trzeba użyc PPM i np jeżeli zostało nam tylko doprowadzic jakoms rzecz do 2 domku a nie można sie tam dostac to przeciągamy linie LPM do domku np 3 i zaraz przed nim klikamy prawym przyciskiem ale lewy tez jest pryciśnięty puszczamy prawy następnie kursor myszki przesówamy za domek(LPM dalej przyciśniety) teraz puszczamy LMP nastepnie zas klikamy LPM i juz doprowadzamy do następnego domu :slight_smile:

Jak ktoś niekapuje to sorki ale trudno wytłumaczyc. :slight_smile:

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 20:15

napiszcie czy działa i nie przejmujcie się że pojawia się po przyciśnięciu PPM jakies opcje Flash Player’a czy co to tam jest :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mi nie wychodzi…

a mi działa :mrgreen:

wygrałem :smiley:

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/supuzzle

Witam! Grałem w tą grę około miesiąc temu i przed chwilą zagrałem znowu!

Trzeba zrobić tak jak wytłumaczył k90. Wyżej zamieszczony screen :smiley:

to skopiuj i podaj linka ,hehe

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 20:27

albo screen-a zrób :mrgreen:

a tak to jest bez sensu ta gra,lepiej by było jak by samemu takie coś zrobiło a nie przez ukryte funkcje

Można również np przeciągasz linie z jakies rzeczy przed domek nr 1 i masz wciśnięty LPM podczas przeciagania i jak tak masz to wciśnij prawy przycisk i masz oby dwa wciśnięte i z tymi dwoma przyciśniętymi ruszasz myszkę w prawo za domek potem puszczasz obydwa przyciski następnie wciskasz lewy i trzymasz i przeciągasz do domku nr 2. :slight_smile:

oczywiście, że ta gra jest bez sensu, bo jej NAPRAWDĘ nie da się wygrać uczciwie, słyszałam o niej już dawno, da się to przejść tylko i wyłącznie dzięki “błędowi flasha” ktoś mi to tak kiedyś nazwał :stuck_out_tongue: wykorzystanie tego błędu opisał już ktoś wyżej. wpiszcie sobie na youtube “supuzzle” czy tam jak ta gra się nazywa i wyskoczy wam multum filmików jak to rozwiązać ale zawsze tylko przy użyciu tego błędu

alfa78:

nie ma sensu screena robic

wyglada normalnie, z tym ze jedna rura przechodzi przez domek

Ta tej gry nie idzie “zwyczajnie” przejśc :slight_smile: