3 Dyski, 3 systemy

Witam : )

Na potrzebę grania w BF3 musiałem zainstalować system Windows7 : ) Tak na wstępie powiem : http://allegro.pl/020-kontroler-karta-r … 88439.html - kupiłem tą oto kartę. Mam 3 dyski… Zainstalowałem system na tym 500GB, 2 partycje - 200 i 300GB (na 200 system). No i tu pojawia się pytanie. Ten dysk jest rozruchowy, bo jako jedyny przy instalacji był podłączony. Dysk nr2 (250GB) z systemem XP też jest rozruchowy. Dysk nr3 to jest dopięcie tego nr2, gdyż tam są ważne dane… Jak podłączyć to do komputera, by wszystko działało, i by był wybór, który system mam wybrać? ŻADNE USUWANIE DANYCH Z DYSKU 2 NIE WCHODZI W GRĘ. Można jakoś to naprawić, by nie przełączać tasiemek co chwila w komputerze? Jak tak, to jak? Proszę o pomoc : )

Blinkus , podepnij wszystkie 3 dyski, jako startowy ustaw ten z Win 7, zainstaluj i uruchom program EasyBCD, i tam ustaw systemy które mają być do wybrania w bootloaderze (chyba sobie poradzisz :stuck_out_tongue: ).

A czy było to potrzebne? :>

Tak, było. Bo miałem początkowo 2 dyski, ale wejście SATA do płyty głównej mi się popsuło i zostało jedno, musiałem kupić :stuck_out_tongue: Okej, później to zrobię i zobacze czy dam rade : ) a tam w tym bootloaderze jak to ustawic, bym nic nie popsul?;p