3 karty graficzne innych firm. Którą wybrać?

Zastanawiam się nad:

  1. http://www.komputronik.pl/index.php/pro … -E%29.html

  2. http://www.komputronik.pl/index.php/sea … ategory/1/

  3. http://www.komputronik.pl/index.php/pro … r_Fan.html

Zależy mi aby była cicha, nie bawię się w podkręcanie. Liczę na wyczerpujące komentarze :wink:

W sumie której byś nie wybrał to i tak będziesz zadowolony. Na esc.pl masz te grafy po ok. 375-390 zł.

Chłodzenia kart są podobne, ASUS oraz Gigabyte dają 3 lata gwarancji HIS tylko 2. Także ja bym wybierał miedzy ASUSem a Gigabajtem.

Ja gdy bym miał kase kupiłbym 3. ale to twoja decyzja co kupisz. Warzne żeby pasowała :wink:

A jak z wydajnością tych kart, jakie jest chłodzenie no i czy są ciche? Na pewno macie którą z tych kart więc podzielcie się swoim doświadczeniem.

a moze w podobnej cenie nie wiem jak u was ale u mnie prawie ta sama cena /(irl ) 1gb pamieci grafy :?

asus polecam choc nie uzywam i nie lubie radkow to asus z tego co pokazalaes (mam zaufanie do podzespolow i kumplowi po jego prosbach postawilem kompa z taka grafa tylko gigowa calkiem niezle

Polecam hisa, on dobrze produkuje karty graficzne, szczególnie radeony, , a ze ma 2 lata gwarancji to moze wada ale polecam

Ta gwarancja… Ktoś się jeszcze wypowie?

gwarancja 2 lata to duzo, a his ma najcichsze chłodzenie a gigabyte i asusa głosno chodzi poczytaj se opinie ja bym brał hisa, gigabyte i asusy dobre robią geforce

Jak masz płyytke Asus to bierz Asusa :slight_smile:

Płytę mam Gigabyte GA-MA770T-UD3P więc kartę graficzną wziąć też tej firmy? Hmmm…HIS cicho chodzi, a by mi to bardzo odpowiadało…

Gigabyte Zalman nie jest cichy, aby było cicho to trzeba kupić regulator obrotów i ustawić obroty.

Nawet nie czytaj co on pisze, bo się nie zna.

No jasne… Bierz ASUSA bo wtedy będziesz miał wzrost klatek na sekundę o 15% :lol:

Ludzie, to ten sam układ, bierz co najtańsze.

Ja bym ci polecił Gigabyte. Ma dość wydajne i w miarę ciche chłodzenie Zalmana.

Jeśli już przebierać to wybierz HIS’ a. Sam kiedyś rozstrzygałem problem jaki HD4850 najlepszy i wpadło na HIS’ a.

P.S. Możesz wybrać tylko któregoś z tych 3?

Też mówie bierz hisa, bo inne po pierwsze maja głosniejsze chłodzenie a po drugie asus i gigabyte robia lepsze geforce a his i sapphire lepsze radeony proste

OK his jak chcesz miec cicho his jak chlodno asus (w stresie ok 55) dla porownania moja PNY GX2 ma okolo 70 - 75 , his ma okolo 60 stopni czyli asus mniej sie zagrzeje nawet przy nie najlepszej obudowie (a skoro idziesz w radka i amd to pewnie masz troche wiatru extra :? i nie chcesz wydawac za duzo) a tak zapytam jaka obudowa jaki procek jaka pamiec bo to ddr3 nie :? (tylko z ciekawosci ) acha jeszcze jedno tylko u asusa znalazlem podana przpustowosc pamieci nie wiem czy to dla was wazne ale szukalem u gigabajta i hisa jakos nie moge sie dopatrzyc moze nie ma sie czym pochwalic … 8)

Właściwie to nie… Chciałbym kupić Radeona 4850 ale nie wiem jakiej firmy.

Aha ktoś się pytał o konfigurację:

płyta główna - Gigabyte GA-MA770T-UD3P


procesor - AMD Phenom II X2 550 BOX Black Edition


dysk twardy - Seagate 500 GB Barracuda 7200.12 (16MB, Serial ATA II)


Pamięć RAM - Moduł pamięci DDRAM3 2048MB 1333MHz Kingston CL9 lub GoodRam DDR3 2GB 1333MHz CL9 


napęd - Samsung SH-S223L (jeszcze nie wiem, ciężko mi tutaj wybrać)


Zasilacz - Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W 


karta graficzna - Radeon 4850


obudowa – Cooler Master Elite 33x(chyba)

Edit: Jak zauważyłem większość osób stawia na His’a ale na pewno nie na Asusa…

Bierz HD 4850 Sphirre Toxic :slight_smile:

Co to za firma ;)? Takiej karty raczej nie znajdę w vobisie czy komputroniku ;).