3 minutowa zwieszka w post'cie

jak w temacie, co moze byc przyczyną takiego zachowania (czyli zawieszaniu sie w tym miejscu co na focie) przez 3-4 minuty :

dsc05419j.th.jpg

sprzet powinien byc w sygnaturce

reset nic nie pomaga trzeba czekać jako że mam mało czasu ostatnio odrazu pytanie kieruje do kolegów z forum :slight_smile: lub do koleżanek hehe

Twój BIOS F8f jest w wersji BETA: http://www.gigabyte.pl/products/mb/bios … 4p_10.html

Może ma problemy ze stabilnością.

a może i kolega ma racje, tak właściwie to mam wersje beta gdyż na którymś angielskim forum zachwalali kolejne wydania wiec robiłem bioskowi flashowania ;p w skrócie : wrzuce ostatnią stabilną F7 i zobacze (jeśli sie da) :slight_smile: i dam znac

a może inne pomysły ?

Wierz mi: nie wszystko, co angielskie jest dobre :slight_smile:

Tylko Whiskey, auta i waluta :wink: oraz tygodniówki :smiley:

Teraz poważnie. Patrząc na częstotliwość pojawiania się nowych wersji BIOS-u niedługo powinna pojawić się następna.

Wstrzymaj się i zapodaj mu od razu nową (byle nie BETA)

Bo jak rozumiem, poza długim POST-em reszta chodzi ok?

Z innej beczki. Staje przed testem RAM-u i HDD. Może dałeś zbyt agresywne timingi.

Ustaw ręcznie wszystkie napędy. Nie dawaj ich na AUTO.

wygląda na to że powrót do wersji f7 czyli ostatniej stabilnej pomógł. Nie podkrecalem nic oprócz proca o 200 400 i ramow z 1333 na 1600 a wiec to nie było to pozatym problem był od niedawna. Na razie ustawiłem wszystko jak zwykle wiec to raczej wina wersji beta DZIEKI za podpowiedz teraz tak mysle ze to było nawet ze 6 minut czekania lub wiecej :slight_smile: