3 Misja w Dark Messiah of Might and Magic

Mam problem z trzecią misją w Dark Messiah of Might and Magic. Problem tkwi w tym iż dotarłem podążając za tym stworem co ukradł ten kamień do placu na którym jest magazyn a przed nim kilku strażników w tym jeden z kluczem do magazynu. No więc załatwiłem wszystkich na placu po czym wszedłem do magazynu, tam tez wszystkich załatwiłem i co dalej ?? Nie mam pojęcia gdzie iść. W magazynie są drzwi a za nimi pomieszczenie ze stołem a na nim kilka przedmiotów, obok piec i drzwi a za nimi zejście do tunelu który prowadzi do początku tej mapy w tej misji. W magazynie jest jeszcze jedno zejście na dół ale jest zamknięte i bez klucza nie dostanie się tam. Proszę o pomoc bo w poradnik ktury jest na płycie jest mało szczegółowy.

ale przecież poradnik był drukowany… Chyba, że masz z tej nowej serii. Ale ok, ty masz się prawie cały czas poruszać po dachach, tylko na chwile wchodzisz do tego pomieszczenia.

No ale poruszanie się po dachach kończy sie na tym placu co pisałem…

A gre mam z TOP SELLER i jedynie jest tam drukowana instrukcja i nie ma poradnika.

A w jakim forderze jest zapisany save z gry??

Jeden ze strażników w magazynie ma kolejny klucz którym otwiera się klapę w podłodze, rozglądnij się tylko dokładnie.