3 Problemy Regedit, BRONTOK.A oraz opcje Folderów

Witam, od dłuższego czasu mam te 3 problemy, każdy opiszę.

RegEdit - to mam po formacie to się stało, zaraz po formacie RegEdit działał może tydzień lub dwa, już nie chciałem coś zmienić dość dawno temu. Gdy klikam uruchom>Regedit> wyskakuje okienko “Edycja rejestru została wyłączona przez administratora sieci” ja jestem Administratorem mojego PC nie mam innych kont, na trybie awaryjnym to samo. Czytałem wiele tematów, ale każdy był dla osobnego użytkownika, albo źle szukałem.

BRONTOK.A - to jest od formatu, na obydwóch komputerach, co to jest i jak to usunać? za kazdym razem gdy włączam PC się to pojawia w przeglądarce czytałem żeby to usunąć potrzebny Regedit to prawda jak to zrobić?

Opcje Folderów - Chciałem zmniejszyć użycie RAM korzystałem z tego tematu " optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html " doszedłem do usuwania plików aktualizacyjnych, Klikam narzędzia i mam tylko “Mapuj dysk sieciowy…” “Odłącz dysk sieciowy…” “Synchronizuj…” co mam z tym zrobić?

Dwa problemy małostkowe to gdy wchodzę w Start>wszystkie programy ta lista mi się ładuje ok minuty, przy zużyciu procesora 850/3811M, Oraz strasznie długo włącza mi się komputer, wejdzie wszystko Bios, Windows XP wita, jest czarny ekran i czekam od 2min do 5min aż sie włączy, jest to trochę irytujące. Da się z tym wszystkim coś zrobić?

Dane PC jakby były może potrzebne:

Płyta główna: Asus P5VD2-VM/S

Grafika: Zintegrowana

Procesor: Intel Pentium Dual E2140 1.60Ghz

Ram: 2 kości razem widoczne 1.87Gb

Zasilacz: Fortron ATX-300PNF (300W)

System: XP Professional SP3

dziękuje z góry za pomoc.

Pozdrawiam serox94