3 Tematy

Witam.

Napisałem kilka tematów w jednym poście, żeby nie robić kilku. Napiszę numery tematów i odp np na 1. Nie musicie odpowiadać na wszystkie. :slight_smile:

  1. Czy MKSVir 2004 jest lepszy od Nortona Antivirusa 2003??

  2. Jak można zrobić, żeby na dyskietke z Linuxem strartował razem z nim inny program??

  3. Jak można połączyć Neostrade w sieć??

AD1. Według mnie lepszy jest Norton AV

co do neostrady to rzecz prosta bo kupujesz routera który ma juz wbudowany modem i switcza i po odpowiedniej konfiguracji z routera tylko puszczasz kabelki (skretke ) do kazdego urzytkownika .

AD.1 To zależy czego oczekujesz.Testowałem oba i Norton STRASZNIE mi zamulał system natomiast Mks chodził zdecydowanie lepiej. A jeśli chodzi o ich skutecznośc to chyba jednak Norton wygrywa.

AD1. Powiem sczerze kiedyś używałem Nortona - straszliwie wszystko zamulał i po kolejnej jakieś wersji zrezygnowałem.

Uzywałem również MKS Vir - ale nie byłem zadowolony.

Teraz używam bezpłatnego Avast, odpowiednio go dostroiłem i od roku mam spokój a komp działa szybko i pewnie.

I po co płacić jak nieomal to samo jest bez kasy. ???

A mnie sie wczoraj Avast wysypał i niechce sie już uruchomić :evil:

1.)wg. mnie Norton jest zdecydowanie lepszy, ale jeszcze lepsza jest Panda Platiunum 7

2.)jak połączyć neostradę??? porady znajdziesz w PC World Komputer. Ostatni numer jak się nie mylę

jezeli to tylko dwa komputery, a masz modem neo na USB, to najtańszym sposobem bedzie podłączenie skrętką z przeplotem (tzw. odwróconą)