300 000 Użytkowników DP

(darek719) #1

Dzisiaj po godzinie 13 liczba zarejestrowanych użytkowników w serwisie DP przekroczyła 300 tys. ! Brawo! :slight_smile:

image

(lordjahu) #2

Sory. To moje boty wyświetleniowe.

(takijeden.ninja) #3

@darek719 Kilkanaście kont to martwe dusze, które wprowadziłem kiedyś dla hecy w celu obrony użytkownika @januszek w jakiejś ankiecie. System rejestracji gładko wszystko łyknął na mailowych kontach tymczasowych i bez zmieniania IP. I tak sobie trwają, bo przecież haseł do nich nie pamiętam ani nigdzie ich nie zapisywałem.
Pomyśl teraz sam ile przez te wszystkie lata mogło nagromadzić się martwiaków.

(darek719) #4

@takijeden.ninja Oczywiście wiele kont jest już nieaktywnych, bywają też przypadki (jak dziś rano) że konto chwile po założeniu zostaje skasowane. Globalnie to nawet silnik forum nie potrafi tego przeliczyć. Mamy za to dane z ostatniego tygodnia i miesiąca. I dalej trójka z przodu, tylko zer mniej :slight_smile:

(Bogdan_G) #5

Mam rozumieć, że statystyki z forum pokrywają się ze statystykami portalu?
Teraz 300K i jeszcze cztery. Chociaż batony dać?

(darek719) #6

@Bogdan_G no raczej, przecież jednym kontem logujesz się na portal czy forum…

(Bogdan_G) #7

Niby tak, ale osobny był regulamin do rejestracji na forum i być może wiele osób mogło nawet nie wchodzić na portal po otrzymaniu pomocy na forum.
Czy zawsze było wspólne konto? Było, że trzeba było osobno się logować.
Zawsze myślałem, że Nas jest kilka milionów :wink:

(januszek) #8

A więc: spisek! :stuck_out_tongue_winking_eye:

(krzysztoft1) #9

Gratulacje

(Dimatheus) #10

Hej,

Darek, a jesteś pewien, że to jest liczba “zarejestrowanych” użytkowników czy może liczba unikalnych użytkowników, którzy przeglądali forum w danym okresie?

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Jaziko) #11

Czy doczekamy się pobicia tego rekordu ?:grin: