352kb/s łącze a śćiaga sie 35kb/s max czemu?

Siema moje lącze ma 352kb/s ale nie wiem czemu gdy wejde najakąs stronke która mierzy przepusowosc pokazuje mi ze jest jedynie około 60 kb/s , no i zemu przez emula sciaga sie maksymalnie 30kb/s ?

nowluka111 proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem.

Masz NEO więc napisz w jakiej opcji:

To wtedy będzie można powiedzieć jaka jest przepustowość Twojego łącza.

Nie mam neostrady!

Net24 netia wykupiłem pakiet 256 a gratis chyba dostałem tą ilosc dodatkowa dlatego mam 352 tak mi sie wydaje :slight_smile:

A limit?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=104262&highlight=

co prawda w śmietniku ale można się czegoś dowiedzieć

limit czego przepustowosci łącza , sciagania przez emule bo nie bardzo wiem spytaj konkrteniej :slight_smile:

Czy jest też taki limit co w neostradzie, że np. po przekroczeniu 15Gb w opcji 512KB to prędkość spada do 30kb.

Nie dostałeś gratisu tylko tak jest… np na neo 128 jak się połączysz to:

Na modemie sagema pisze 168kbps a na modemie Thomsona 160kbps.

Czyli jak ty masz 256bps to ma prawo pisać 352. A co do ściągania z E-Mule to może jest mało wysyłających albo mają ograniczone wysyłanie i dlatego słabo ściąga? Aha a takie zasadnicze pytanie… Przez E-Mula ściąga się 30KB/s czy 30kb/s? Różnica w wielkości liter jest i to bardzo duża a z tego co wiem to w E-mule pisze w KB/s a nie kb/s :stuck_out_tongue:

Jak masz łacze 256 to ci dobrze sciąga. A co do tego ze wyswietla ci 352 to w netii tak jest. Faktyczne łacze masz 256 czyli 32 powinno sciagac.

PS: Nie myślałes chyba ze powinno 256 czy 352 ??? ;]

Nie polecam sciagac eMulem.Polecam sciagac pliki siecie BitTorrent.Klient najlepszy to utorrent(utorrent.com), a strona z ktorej warto sciagac pliki .torrent to polishtracker.org

No oczywiscie ze ine myslałęm slabo znam sie na komputerach ale nie do tego stopnia!

Na torentach nei ma pojedynczych utworów znaczy są ale mało jezeli uz to są całe albumy , ale na albumie nie znajde jakeigoś nagrania z klubu wieć tylko programy pokroju emuleee

352kb/s * 1000 = 352000b/s

352000b/s / 8 = 44000B/s

44000B/s / 1024 = ok 43KB/s

chyba wymowna odpowiedź :smiley:

ale jeśli mówisz, że:

to jest problem

nie ma bo ma łącze 256 ;]