352kb/s łącze a śćiaga sie 35kb/s max czemu?

(Lukaszek76df) #1

Siema moje lącze ma 352kb/s ale nie wiem czemu gdy wejde najakąs stronke która mierzy przepusowosc pokazuje mi ze jest jedynie około 60 kb/s , no i zemu przez emula sciaga sie maksymalnie 30kb/s ?

(boczi) #2

nowluka111 proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem.

(fiesta) #3

Masz NEO więc napisz w jakiej opcji:

To wtedy będzie można powiedzieć jaka jest przepustowość Twojego łącza.

(Lukaszek76df) #4

Nie mam neostrady!

Net24 netia wykupiłem pakiet 256 a gratis chyba dostałem tą ilosc dodatkowa dlatego mam 352 tak mi sie wydaje :slight_smile:

(Macio117) #5

A limit?

(Miniuka) #6

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=104262&highlight=

co prawda w śmietniku ale można się czegoś dowiedzieć

(Lukaszek76df) #7

limit czego przepustowosci łącza , sciagania przez emule bo nie bardzo wiem spytaj konkrteniej :slight_smile:

(Macio117) #8

Czy jest też taki limit co w neostradzie, że np. po przekroczeniu 15Gb w opcji 512KB to prędkość spada do 30kb.

(Drojek15) #9

Nie dostałeś gratisu tylko tak jest.. np na neo 128 jak się połączysz to:

Na modemie sagema pisze 168kbps a na modemie Thomsona 160kbps.

Czyli jak ty masz 256bps to ma prawo pisać 352. A co do ściągania z E-Mule to może jest mało wysyłających albo mają ograniczone wysyłanie i dlatego słabo ściąga? Aha a takie zasadnicze pytanie... Przez E-Mula ściąga się 30KB/s czy 30kb/s? Różnica w wielkości liter jest i to bardzo duża a z tego co wiem to w E-mule pisze w KB/s a nie kb/s :stuck_out_tongue:

(lazikar) #10

Jak masz łacze 256 to ci dobrze sciąga. A co do tego ze wyswietla ci 352 to w netii tak jest. Faktyczne łacze masz 256 czyli 32 powinno sciagac.

PS: Nie myślałes chyba ze powinno 256 czy 352 ??? ;]

(Bloczi) #11

Nie polecam sciagac eMulem.Polecam sciagac pliki siecie BitTorrent.Klient najlepszy to utorrent(utorrent.com), a strona z ktorej warto sciagac pliki .torrent to polishtracker.org

(Lukaszek76df) #12

No oczywiscie ze ine myslałęm slabo znam sie na komputerach ale nie do tego stopnia!

Na torentach nei ma pojedynczych utworów znaczy są ale mało jezeli uz to są całe albumy , ale na albumie nie znajde jakeigoś nagrania z klubu wieć tylko programy pokroju emuleee

(Miniuka) #13

352kb/s * 1000 = 352000b/s

352000b/s / 8 = 44000B/s

44000B/s / 1024 = ok 43KB/s

chyba wymowna odpowiedź :smiley:

ale jeśli mówisz, że:

to jest problem

(lazikar) #14

nie ma bo ma łącze 256 ;]