3dmark - problemy z użytkowaniem

Witam! Chciałbym zobaczyć ile mam punktów w 3dmarku i przy okazji podkręcić troszkę moja kartę graficzna.

Sciągnełem wiec 3dmark2001 i po włączeniu go wywala mi taki komunikat:

c41a11f8f267ef1c.jpg

Z tego co zrozumiałem mam wgrać DirectX 8.1. No to tak zrobiłem. I dalej to samo. Co muszę zrobić żeby włączyć ten program? Mam tez 3dmarka03 czy tam także mogę wytestować kompa na te pkt? Po uruchomieniu go co trzeba zrobić. Bo jak włączam jakiś test to testuje mi grafa na przykładowych grach. Ja tak to odebrałem.

destroy

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz podaną ścieżkę do …error.log

Może tam będzie podpowiedz dlaczego masz błąd.

Jeżeli próbujesz z 3DMark 2001 na XP z SP1 lub SP2 to nie masz szans na odpalenie ponieważ w systemie jest standardowo wgrany DX9 a DX8.1 nie zainstalujesz na nowszą wersje. Użyj nowszego 3DMark’a np 2003

Udzielając komuś rady sprawdź czy sam masz rację. To nie prawda, że 3DMark01 nie chodzi na Windows XP. Działa bez najmniejszego problemu.

To co muszę zrobić?

aha mam 3dmark03 lecz nie wiem jak zrobić aby wyświetliło mi te punkty. Tak jak pisałem w 1 poście wyskakują mi testy tylko czy grafa dobrze chodzi.

co za bullshiet

Odpisując na jakiś temat i zwracając komuś uwagę przeczytaj dokładnie co ktoś napisał.

Gdzie tam widzisz że napisałem że nie chodzi na XP. Napisałem że nie chodzi z Service Packiem 1 i 2 gdyż w nich zawarto już DX9 a 3DMark01 nie obsługuje DX9.

Bullshiet 2

STUPID tylko tyle mam do powiedzenia. POWTARZAM:!: :!: :!: 3DMark01 chodzi z WINDOWS XP niezależnie od posiadana PACKA 1 czy 2 :stuck_out_tongue: :!:

Jeśli jesteś tego taki pewien to zainstaluj sobie 3DMark01 SE na WinXP SP2 Z DX9.1 i zobacz czy go uruchomisz. Bo ja mając tego 3DMark’a nie mogę go odpalić i mam taki komunikat jaki podał destroy

No to moze wytlumaczylbys mi jak to zrobic :mrgreen: :mrgreen:

//inaczej

Czy w 3dmark03 widac takze punkty? zebym widzial ile po podkreceniu karty graficznej skoczylo?

destroy zrób to co użytkownik truti napisał

Mam Windows XP SP2 i DirectX 9.0c i każdy 3DMark działa normalnie. A ten Twój DirectX 9.1 jest bardzo interesujący :mrgreen:

Jestem tego pewien bardziej niż tego że lech i jarosław to bracia

Miałem na myśli DX9.0c (mój błąd). Ale mówię Ci nawet teraz zainstalowałem tego 3DMarka i wywala mi też ten błąd więc żadnych "bulshiet’ nie wciskam

Tak wlazlem w ta sciezka i odczytalem z tego notatnika chyab jedyna rzecz ktora przeszkada w uruchomieniu.

DirectX8 not installed.

System info available: yes

Project available: no

Ale o to chodzi ze instalowalem DX 8 :confused:

To jak z tym 3dmark03?

Dobre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeśli program wyrzuci Ci wynik, wejdź w zakładkę Show Details i tam będziesz miał wypisane wyniki osiągów w poszczególnych testach, porównaj z wynikami osiągniętymi bez podkręcania, proste :smiley:

Złączono Posta : 20.06.2007 (Sro) 12:41

A ja Ci mówię, że na Windows XP SP2 i DirectX 9.0c działa każdy 3DMark normalnie, sam posiadam każdy 3DMark i jeśli mówię, że działa to działa :smiley:

Może nie miałeś jakiś innych sterowników, ale 3d mark 01 SE działa na DX 9.0c na bank

Ale mi nie dziala :D:D:D

Tylko w tym 3dmark03 musze czekac az on zrobi te wszystkie testy gier? I to obserowac. Bo chcialem troche podkrecic moja karte graficzna. (GeForce 6600)