3dmark03 - tylko 180 pkt?

Witam! Na codzień nie jestem maniakiem gier, ale przeglądając to i owo coś mnie skusiło zrobić test 3dmark’iem. :o Patrze - 180 pkt :o Co jest ?

Jest aż tak źle czy może o czymś nie wiem? Mój sprzet jak w podpisie.

Masz cienką karte jak na maniaka gier. :frowning:

FX 5200 jest słabiutki :-(,pograsz w starsze gry np. Quake 3 Arena,ale jeśli chcesz cieszyć się nowszymi musisz zmienić kartę grafiki,chodzi tu o nowe funkcje Shadery i różne rodzaje mapowania,wygląda na to,że ta karta robi wiele rzeczy programowo,możesz jeszcze spróbować zainstalować najnowsze sterowniki,ale to niewiele da

w Q3A to ja grałem na 32 :slight_smile: i max detale i płynnie :slight_smile: pograsz sobie np. w GTA :stuck_out_tongue:

No to normalka jak na twoje pr0 GPU :slight_smile:

masz tak szybka karte, ze od tej szybkosci sie przewróciła, i pogubiła podrodze dx 8.0, dx 8.1, dx 9.0 banana.gif

Ja na GF2mx400 mialem 130pnkt, tylko mialem duzo slabszego procka :wink:

Odpal sobie 3dmarka2oo1, ino tez sie nie przestrasz :slight_smile: tam rewelacji tez nie bedzie :slight_smile:

pozdro

blink.gif

Nie ma się co przejmować ja też mam podobną konfiuguracje i mam to samo. Tylko punkty zależa od rozdzielczości obrazu gdy robiłeś test. (w 3DMarku) :slight_smile:

mur.gif

chyba od sprzetu, i aktualnie w 3dmarku2oo3 o grafy!

wiadomo,ze jak sobie ustawisz 640x480 to bedziesz mial 250pnkt, tylko czy grasz w takiej rozdzialce w gry?

Ostatnio to grałem w “The Suffering” (trochę dawno :lol: ) - chodziła płynnie, teraz gram w :smiley: Warblade :smiley: - super gierca :wink: !!

:: MARIO :: nie zrozumiałeś aluzji kolego. :hahaha: