4 Pytania

Zostalem posiadaczem Noki 6822 i mam 4 pytanka związane z tym telefonem

1.Wiem, że ma ona połączenie USB/Bluetooth/IrDA , które połączenie komputera z telefonem jest najlepsze.?

  1. Jaki program będzie potrzebny by przesyłać dane z komputera na telefon i na odwrót.?

  2. Jaki program będzie potrzebny by utwory w formacie WAV i mp3 zmienic na midi.? (najlepiej jakby ten program był darmowy)

  3. Czytałem, że ta komórka obsługuje rozszerzenie .amr, czy to znaczy że zamiast melodii (tak jak w midi) będzie słychać słowa te które są w piosence? (true tone)

a które posiadasz na kompie ??

w sumie USb jest chyba najszybsze - a napewno najmniej zawodne (zakłócenia)

np. PC Nokia Suite - do pobrania na stronach noki, Oxygen Phone Manager etc.

każdy jeden do obróbki plików audio - do pobrania w vortalu

Ja myślałem i IrDzie, ale jak muwisz że USB to chyba tak zrobie. A taki kabel trzeba kupić oryginalny( w sklepie widzialem za 119zł :o ) czy może być taki z Allegro? Proszę o odpowiedź na reszte pytań.

Dziękuje.

ja używam irdy :slight_smile: generalnie jak nie ma zakłoceń to działa okey - tak, że śmiało możesz ją użyć

co do kabli - lepiej mieć oryginalny - zdaża się, że nie firmowe kable nie pracują pawidłowo

z nokią często są problemy z kablami właśnie…

podczerwienią to powoli idzie, ale nie potrzba programu :slight_smile:

Możesz spróbować Bluetooth, ja jeszcze nie mialem z nim doczynienia :smiley:

Najszybszym połączeniem między telefonem a kompem jest oczywiście BT (Bluetooth) i co najważniejsze fon nie musi leżeć naprzeciwko nadajnika tak jak przy Irdzie :slight_smile:

Program najlepszy do zarządzania tym fonem to Mobi Mb, pewnie, że może być kabelek z allegro za 12 zeta “COM” moim zdaniem jest najmniej problemów przy konfiguracji progsa ;)…

A trochę o tym wiem bo w dziale zarządzanie fonami siedze jakieś 3 lata :smiley:

szukam oprogramowania do LG U8130 zeby sciagnac fotki. po zdieciu simlocka sterownik z poprzedniego modelu jeks nie aktualny… pomorzcie prosze… :!: :cry: