Kupowanie kont origin - legalne, czy nie?

Hej,

 

chciał bym się spytać czy kupowanie kont origin jest legalne? Pisząc do Angielskiego suportu na live chacie wytłumaczyłem im sytuacje że kupiłem konto origin i chciał bym zmienić pytanie awaryjne. Oni powiedzieli że rozumieją, i żeby to zrobić kazali mi się skontaktować telefoniczne z polskim suportem. No dobra dzwonie, czekam jak głupi 20 minut, mówię że kupiłem konto origin, a oni mi wyskakują że to jest nie legalne i że bana mogę dostać. Więc nie wiem co zrobić … Jak by to było nielegalne no to raczej już Angielski suport by mi o tym powiedział zamiast odsyłać mnie do rozmowy telefonicznej. Więc jak to jest? Można kupować konta origin na Allegro, czy za to jest ban? 

 

 

Było już to na forum kilkanaście razy poruszane. Kupowanie kont na Steam, Origin czy Uplay jest nielegalne. Co do Origin :

https://www.origin.com/pl-pl/termsofservice - poczytaj,a dokładnie zwróć uwagę na pkt. 4 “… Ponadto użytkownikowi nie wolno bez wyraźnego upoważnienia rozprowadzać, pokazywać lub wyświetlać publicznie, wydzierżawiać, sprzedawać, przesyłać, przekazywać, publikować, edytować, kopiować, tworzyć utworów pochodnych, wynajmować, dalej licencjonować, rozprowadzać, dekompilować, poddawać inżynierii wstecznej ani w żaden inny niedozwolony sposób korzystać z zawartości lub uprawnień”

Ok, rozumiem, po prostu Angielski suport wprowadził mnie w błąd, do zamknięcia.