48 stopni przy 1600RPM

Mi też, sam złożyłem sobie kompa (z pomocą tego właśnie forum :mrgreen: ) ale zasilacza nie wybrałem, powiedziałem w serwisie aby mi włożyli jakiś dobry do 150zł np. ten:

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=2650&katid=14

to oni mi wepchali za 90zł to coś.

Przecież ten zasilacz nie znajduje się na czarnej liście :-s

Zasilacz ten ma bardzo dobrą opinię.

Jaką dobrą Feel to Feel czy ma cyferkę 2 na końcu, czy nie to zawsze na czymś oszczędzają. Seasonic 330W kosztuje ~200 zł, a taki 350W 90 zł nawet jak do Seasonica dopłaca się do marki to ile do 30-50 zł, reszta to lepsze części, np kondensatory, wentylacja, radiatory, zabezpieczenia.

Coś mi nie gra. Temperature sprawdzałem w biosie, odczekałem 5 minut i zobaczyłem ile osiągła. Było 48stopni przy 1600RPM. Zostawiłem te obroty i włączyłem winde i everesta i tak pokazuje w evereście:

Płyta Główna: 27 stopni

Procesor: 25 stopni

Dioda procesora: 29 stopni

AUX: 32 stopni

Procesor graficzny: 52 stopnie

Czy everest mi dobrze pokazuje temperatury?

Najczęściej w biosie są dobrze podane temperatury, programy często przekłamują.

u mnie na boxie w stresie przy 3000rpm pokazuje od 27 do 30 chyba dobra temp??

:spoko:

Temperatury masz bardzo dobre, zmieniałeś paste termoprzewodzącą z tej boxowej?

tak kolega mi dal jakas dobra bo on kreci durona 1400 na amd 3400+ z drut modem i jest dobrze.

Troche zaniedbałem swojego kompa :frowning:

Zapomniałem go wyczyścić, to nazbierało się kurzu, patrze na wiatrak procka a tu na radiatorze pełno kurzy, pod wiatrakiem zrobiła się taka warstwa i powietrze prawie do radiatora nie dochodziło, wyczyściłem i teraz podczas chodzenia po necie mam 39-41 stopni dużo mi temperatura spadła :mrgreen:

Wstyd się przyznać do tego jak zaniedbałem kompa :frowning:

ale Twoj zly uczynek zostal wybaczony :stuck_out_tongue: idz w pokoju i dbaj o swoj przybytek 8)