5 Pytań dot. Sony Ericsson K300i

Witam. Dzisiaj dostałem Sony Ericsson-a K300i no i mam kilka pytań (niektóre są trochę banalne, więc się proszę nie śmiać :wink: )

  1. Jak usunąć fabryczne dzwonki i filmik “Tired”?

  2. Czy można zmienić dźwięk SMS na jakiś własny?

  3. Przy odbieraniu plików przez podczerwień wyświetla się taki komunikat

Czy można to wyłączyć (zrobić tak, żeby pliki były pobierane automatycznie, bez potwierdzania)

  1. Jak usunąć nazwę operatora z wyświetlacza?

  2. Jak wyłączyć pojawianie się zegara (to nie jest wygaszacz - sprawdzałem)

Mam k300i i jestem od niego specjalistą :wink: a więc, wstępnie zdefiniowanych elementów (jak ty to nazwałeś fabrycznymi :wink: ) nie usuniesz inaczej jak kablem serwisowym (kupiłem u tego kolesia, a zaznaczam że to mój pierwszy zakup z allegro, naprawdę kolo godny polecenia :wink: ) i po przez specjalny program, a filmik Tired można zwyczajnie usunąć… (ja tak usunąłem, mam softa R2AT003)

Tak jak powyżej 8) kup kabla to pogadamy :wink:

Ja tak osobiście na moim sofcie nie mam (tak tylko mi sie dzieje jak pobieram z wapa coś) powiedz mi jakiego masz softa :wink: to sie dowiem jak to wyłączyć 8)

W k300i raczej sie ni da, chyba że masz kabla ( sam nie wiem jak, ale gdzieś widziałem taki artykuł, bo mi jakoś te “POP” nie przeszkadza :wink:

Mógłbyś sprecyzować… ?? I podaj softa :wink:

Aha… i nie chcę Cię zasmucać, ale taki ingerowanie w soft typu zmiana dzwonka sms, kasacja wstępnie zdefiniowanych elementów, po przez kabla serwisowego, wiąże się z utratą gwarancji… a sądząc po twoim poście to napewno masz świeżuśkiego, ledwo co wyciągneto z pudełka k300… No i rozwiałem wszelkie wątpliwości :stuck_out_tongue: - ja się tak bawie w sofcie bo już dawno gwarancję utraciłem i mi to lotto :stuck_out_tongue:

No to szkoda, bo mam tylko podczerwień :frowning:

A jak to można sprawdzić? W instrukcji, czy poszukać w telefonie?

Po jakichś 5 minutach na ekranie pojawia się cyfrowy zegarek na czarnym tle no i chciałbym to wyłączyć, ale w ustawieniach wygaszacza jest “bez niczego”

Ma rok - dostałem od tatusia :mrgreen:

Posiadam K800i wiec nie wiem czy jest to ta sama opcja co w K300, ale ten zegar wylacza sie poprzez wejscie w Settings ----> Display —> i potem wylaczasz Sleep Mode Clock, nie wiem czy masz polski jezyk menu, ale chyba to juz nie jest problem zeby zrozumiec o co chodzi. :slight_smile: Pozdrawiam

Jeśli dalej nie wiesz jak wyłączyć zegar,to musisz wejść w “Ustawienia” > “Wyświetlacz” > “Podświetlanie” > i wybierz “Oszczędność energii”