500zł co kupić?

Witam mam 500 zł i niewiem co kupić mam takie marzenie żeby kupić sobie psp. Czy może coś innego z elektroniki doradzajcie.

Pograsz chwile na PSP i ci sie znudzi :wink:

Ja bym stawiał na rozbudowe komputera, jakąś cyfrówkę, nową komórkę?

gumę kulkę

Kup sobie nową kartę graficzną :slight_smile:

dołóz i kup sobie xbox360

A jeżeli bym sobie psp rozbudował kupił karte miał nowy soft programy gg skype dostęp do neta gry z karty pamięci, sam już niewiem ;p raczej bym nie chciał X360 bo za drogie gry. A mam pytanie jak wygladają gry na pspeka i czy dobrze chodzą i czy się nie tną?

ja to bym zbierał na coś lepszego

Zagraj za całość w totka. Wygrasz 13 mln i dopiero wtedy będziesz miał problem, co kupić :o

To już jutro :czas:

Ja to bym kupił głośniki :slight_smile: uwielbiam muzykę, więc za tą cenę miałbym dobrą kartę muzyczną i porządne głośniki :), ewentualnie jakiś aparat cyfrowy.

Po co mi tyle kasy, jeszcze jakaś mafia mnie dopadnie nie potrzebne mi tyle kasy.

Ja bym kupił aparat cyfrowy.

A mam pytanie propo PSPEKA jak chodzą na nim gry czy da się na nich grać w miare płynnie? A i jak chodzi internet wi-fi?

Jak gry chodzą na PSP?Tak jak na konsoli.Gry są tworzone specjalnie pod daną konsolę czy to PSP czy XBOX360,więc zawsze będą dobrze działać.To nie komputer gdzie każdemu działa inaczej.

Ja bym kupił to cudo i pograł na twoim miejscu w ASG :slight_smile: lepsze niż wszystkie strzelanki na ekranie :slight_smile:

ja bym poszedł do kasyna i spróbował wygrać na nowy komputer albo auto;-)

Teperek_Karol , kup psp, skoro to Twoje wielkie marzenie, jak już zdołałeś nas o tym kilka razy poinformować :smiley:

Noi po co jak można szybko taką sume przegrać

Sam już nie wiem tata mi już pomieszał w głowie dołożę ci kase to kupisz sobie monitor lcd jak nie to telewizor plazmowy jak nie to urządzenie wielofunkcyjne już sam nie wiem co wybrać ale chyba wybiore pspeka muszę się zastanowić.