Internet przez przeglądarkę bardzo wolno działa

Witam na moim laptopie nie da się używać Internetu. Inny komp ok, torrent działa max szybkością a stronki przez 2 przeglądarki bardzo dlugo wczytuje od 3 dni. Wirusow brak, dziala to jakby falowo, raz podziala z minute ok a później 15min masakra…

Jaki laptop, podzespoły, system?

Wifi jak i kabel beznadzieja. Lenovo g500 windows 8. wszystko dzialalo. Ostatnio usuwalem niepotrzebne programy ale mysle ze nic przypadkiem nie wywaliłem. Karta sieciowa broadcom 802.11n. Dziwne ze tylko przrgladarka kuleje .

Zauwazylem ze niektóre strony w ogóle się nie włączają. Np forum dobreprogramy i wyszukiwanie przez google… no i falowo to dość działa. Raz lepiej a raz nie do wytrzymania wolno…

 

 

Skoro to masz na jednym sprzęcie i do tego ten sam problem masz na WiFi i kablu, to może sprawdź czy masz wszystkie sterowniki. Ewentualnie poszukaj na stronie Lenovo najnowszych driverów do kart WiFi, ethernetu i chipsetu.

Na poczatek dodatkowo skan tym programem http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html

odinstalowanie sterowników pomogło wcześniej ale teraz znowu falami muli tak że się nie da używać kompletnie… malware robiłem… nic nie znalazł

 

czy jak będę instalować sterowniki to najpierw wszystko odinstalować z menadzera urządzeń ? chipset nie wiem które to a karty sieciowe jak odinstalowałem to po włączeniu kompa same się zainstalowały bo na kompie mam na dysku sterowniki i pewnie automatycznie z nich pobrało.