Zacinanie się windowsa 7

Witam . Otóż od paru dni na moim laptopie z Windows’em 7 są odczuwalne straszne ściny w eksloratorze , przeglądarce czy podczas grania …

Temperatury Procesora i Karty graficznej podczas grania - przeglądania internetu waha się pomiędzy 44-46 . Laptop był czyszczony 3 miesiące temu.

 

Specyfikacja:

 

Toshiba c660d

CPU: AMD E-240 Processor @ 1,5gHz

GPU: AMD Radeon HD 6310 Graphics @ 1gb 

Aktualny OS : Windows 7 Home premium x32

 

Proszę o pomoc. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję! 

 

Zajrzyj do działu Bezpieczeństwo.

Przeczytaj jak wykonać niezbędne raporty programem FRST. Wykonaj je i przenieś swój temat do tego działu.

Specjaliści sprawdzą czy Twój system nie ma infekcji jakowejś…

Pzdr,

System był formatowany 2 dni temu i miałby mieć infekcje ? bardzo wątpię . Przez te 2 dni tylko wszystko po instalowałem jak zawsze z płytek i w drugi dzień zauważyłem że są takie ściny.

 

Proszę zapoznać się z tą stronąa następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Zacznij od sprawdzenia czy nie ma pytajników w menadżerze urządzeń. Sprzęt z najniższej półki ale eksplorator jednak powinien działać w miarę płynnie. Sprawdź też użycie procka w menadżerze zadań. 

Pytajników nie ma , a procesor przy przeglądarce : przy otwieraniu stron do 100% , bez 20% stale. Dodam  , że wszystkie sterowniki mam aktualne ( bez wyjątku *)