6233 czy K750i czy.. W810i czy 6300 .. a może jakiś inny?

Witam

Mam dylemat

Ponieważ… dostaje jutro… Nokie 5200 z Orange za przedłużenie umowy… i zamierzam ją sprzedać… Dodatkowo do tej sumy zamierzam dołożyć 100 Euro… Hm i co mi polecacie w tym wydziale cenowym ?

Co najważniejsze to radio z RDSem…

Póki co widzę to większość modeli SE ma RDS … a Nokia jedna ma 6233 Właśnie radio z tą funkcją…

Myślę nad K750 i… tani i dość dobry telefon. Świetna jakość mp3, dobry aparat… wyświetlacz i inne " duperelki " Jak na tą cenę to telefon bardzo dobry ( w tym przypadku bym nic nie dokładał bo mam opcje wymienić 5200 za równie nowego k750i ) I mam dylemat. Czy dołożyć do czegoś z symbianem ( chociaż denerwuje mnie mułowatość symbiana … jak jest powyżej tysiąca esów to kosmicznie długo je wczytuje… ) Rozpatruję również opcję W810i. Albo N70… Sam już nie wiem

Może wypiszcie telefony które mają opcję… radia z RDSem… głównie chodzi mi o NOKIE bo wiem że SE który ma radio to ma i RDS.

Także czekam… na odpowiedzi :slight_smile:

PS do tej pory miałem Nokie 6630, N Gage, Motke E398… V360 , SE K300i… No i chyba to wszystko z tych ważniejszych telefonów. Nie wliczam Siemensów itp itd…

Za nową 5200 z simem na orange dostaniesz na allegro minimum 450zł + 100 euro daje niecałe 850 zł.

Jak się postarasz to do tej ceny znajdziesz SE K800i (bo do lepszej N73 trochę kasy braknie, poza tym ona nie ma rds). Ja bym brał 6233, albo K800i, ale raczej brał bym nokię, bo nie lubie SE, ale jak tobie się podoba to śmiało możesz go kupić :slight_smile:

W żadnym wypadku nie bierz K750i

tani to on jest ale czy dość dobry to nie wiem

żadna jakość !!

Najgorszy punkt telefonu, ma najniższą rozdzielczość jakie stosuje się w tych telefonach, aparat robi zdięcia ale i tak nic na nich nie widać.

Z przykrością stwierdzę że nie m innych duperelków.

Jak na tą cenę to oszukiwanie klienta!!

Tu sie zgadzam bardzo dobre telefony

ja bym brał 6233 a na drugim miejscu k800i

kolega ma 6233 i bardzo sobie chwali tylko musiał nowe oprogramowanie wgrać bo przy 4. co wiesza się jak sie wybiera listę ostatnio uzywanych kontaktów ale zmienili mu w serwisie na 5.1 i już jest ok.

No dobrze… to teraz dylemat…

6233 czy 6300.

6300 Ma symbiana ?

Bo 6233 ma go na bank. W dodatku nie jest duzy…

Już się po raz kolejny skuszę na tego symbiana… więc… niech go już będzie miał. Jedyny + to nieograniczona możliwość zabawy… z programami i innymi aplikacjami…

6300 ma kosmicznie dobry wyświetlacz… i też niezły gabarytowo… Aparaty te same… Jeśli mam iść porobić zdjęcia to napewno nie aparatem. Także aparat w tel jest mi zbędny. Tak więc teraz rozpatruje te modele…

A opłaca się… 5200 + 50 Euro za W810i ? Stan bdb. Gwarancja od grudnia tamtego roku.

no chyba nie :lol: :lol:

no z tym to aj się nie zgodze bo na pewno nie ejst tak źle, tragedia to jest w nokii 6230i

No nie… to co mi się za przeproszeniem popier$#%^$% ! … Już tyle modeli oglądałem że tak mi sie mota że hej…

To teraz jeszcze lepiej jak nie ma symbiana… Uhm bylem pewny ze wyczytałem gdzieś że… ma go…

Z symbianowców do tej ceny możesz poszukać E50 - najnowszy symbian, super wyświetlacz, ale brak radia, 3G (ale to zbędne bo zasięg jest śmiesznie mały w Polsce) i aparat tylko 1,3 Mpix; albo N70 - starszy symbian (wolniej chodzi), gorszy wyświetlacz, ale ma radio, aparat 2Mpix i 3G.

Z bezsymbianowych brałbym 6233 albo 6280 (bez RDS’u), a jak chcesz SE to k800i, albo w810i.

nie wiem co ty chcesz, po podłączeniu słuchawek sennheiser jest calkiem nieźle.

przy wypsazeniu standardowym jaki jest dołączane moim zdaniem dużo lepszy dźwięk jest w k750i, choć audiofilem nie jestem. tak samo mp3 ustawione jako dzwonek brzmi wg mnie lepiej

Kurcze… jakieś fora przeglądałem i koleś se pytał K800i k750i czy… coś E50… i ktoś mu zaoferował 6233 mówi że… ma 2 głośniki i jest dźwięk 3D. I że ma symbiana tylko wolno chodzi… Właśnie tak sie zastanawiałem Nokia z 2 głośnikami ? Może mu sie pomyliło z Motką e398 ? Chociaż ta symbiana nie ma i robi kiszne zdjęcia…Kurcze żebym znalazł to forum to bym dokładnie spojrzał czy to była 6233 ale fakt… ta nie posiada symbiana. E50 odpada…

Złączono Posta : 06.05.2007 (Nie) 15:37

Dokładnie to to forum…

http://www.frazpc.pl/b/186219

z tego … co widzę to chyba mowa o 6233 … że ma symbiana… i głośniki Stereo…

Z tego co mi się obiło o uszy to 6233 to platforma s40 a nie s60

No właśnie ale sami widzicie co tam ktoś napisał… to już znowu kompletnie nic nie wiem wróciłem do punktu wyjścia…A co do 6280 to słyszałem że jest tandetnie wykonana także odpada…

karolzet na allegro 5200 minimum 500 zł i 100 Euro to + ok 370 zł

Za chwilę temat wyleci do śmieci. Popraw tytuł na konkretny.

Miałem przez krótki okres N6233 i początkowo byłem z niej zadowolony, ale potem się dziwnie zawieszała-no ale tel. był z Niemiec i z jedną z pierwszych z wersji softu i to przez to się sypał, podobno w nowszych jest już oki. Tak czy inaczej to naprawdę fajny fon, ładnie wygląda, szybko działa, ma naprawdę świetny wyświetlacz, dwa głośniki (surround) poprostu wypas, tylko jak dla mnie trochę przycięzki-przez tą srebrną obwódkę:( Teraz mam E50 i nienarzekam. Zastanowiłbym się jeszcze nad tą 6300 bo z tego co czytałem i widziałem to naprawdę kozacki telefonik-już mam na niego chrapkę;)