64 bity na 32

Siema!

Mam teraz ‘‘7’’ 64 bitową. Czy wkładając płytę ‘‘recovery’’ z ‘‘7’’ 32 bity wszystko poprawnie mi się zainstaluję ? Słyszałem, że są jakieś problemy z ramem … Mógły by to ktoś wyjaśnić? A i czy zmiana na 32 bity pomogła by w ‘‘wydajnośći’’ w grach ? ( Więcej fps) Pozdrawiam i Wesołych świąt :wink:

Jak masz 4GB RAM to system 32bitowy będzie potrafił zaadresować tylko 3,5GB, jeśli masz więcej niż 4GB to system 64bitowy będzie potrafił zaadresować całość.

Raczej wątpliwe, w grach ważniejsze są procesor i karta graficzna, jeśli masz te elementy słabe to siłą rzeczy będziesz miał mało FPSów.

Taxior , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Dokładnie jak kolega wyżej wpisał. Zmiana z 64Bit na 32Bit, tylko pogorszy sprawę w pamięciach. System 64bitowy rożni się tym od 32bitowego, ze może przyjąć aplikacje i 32bitowe i 64bitowe. Czego nie może 32bitowy. W Grach najważniejsza jest karta grafiki, później procesor, reszta to Pikuś.

Wydziel 25 GB na partycję - może być logiczna, tam zainstaluj Windows 7 x32 i zobacz, która z grami lepiej chodzi - potem zdecydujesz przy której pozostać.