65 min nagrywania plyty DVD

tez miałem taki problem z nagrywarką samsunga. przeinstalowanie Windowsa pomogło

To jak masz jeszcze gwarancję na komputer, to frugo do serwisu i niech się z nią męczą.

wymiana firmware nie powoduje utraty gwarancji tym bardziej że samsung sam udostępnia aktualizacje do nagrywarek i napędów

chyba najrozsadniejsza droga bedzie przeinstalowanie systemu, bo nie moge sobie pozwolic, zeby komp latal po serwisach Bog wie ile ;/ z drugiej strony przeinstalowywac kompa tez mi sie nie chce, za duzo jest potem do instalowania itp… masakra hehe

zmiany firmware nigdy nie robilem i troche sie boje, ze cos pojdzie nie tak jak powinno i tego, ze zmiana nic nie da ;]

zmiana firmware jest raczej w 100% bezpieczna i szybsza niż ponowne instalowanie systemu

Patrzylem na firmware na stronie samsunga, sa dwa wersja sb01 i sb00, ja mam sb01 w swojej nagrywarce. Sb00 zostal wydany w zeszlym roku wiec nie wiem czy jest sens zmiany firmware ;]

// Połączono posty.

:o

to w koncu jest raczej bezpieczna czy w 100% bezpieczna?? Bo to co napisales to maslo maslane :stuck_out_tongue: