7-Zip

W tym programie jak w winrarze jest opcja SFX, jednak nie widze miejsca na wpisanie sciezki, gdzie ma byc wypakowany plik jak ma to miejsce w rarze. Chyba z eja nie widz ei ktos mnie oswieci? Bo jak pakuje plik np. w katalogu c:\katalog to po spakownaiu sfx i probie wypakowania domyslna sciezka jest c:\katalog, czyli brakuje w tym programie opcji na wpisanie sciezki docelowej, takiej jaka nam odpowiada.

I niestety chyba nie ma takiej opcji.

Program jest strasznie biedny przy tworzeniu archiwów SFX i takiej opcji jak piszesz w nim nie znalazłem. Więc najpewniej jej nie ma.

Ale mały TIPS:

jeśli archiwum ma się wypakować do C://program files/ to po prostu przekopiuj tam pliki, które masz dodać do archiwum, dodaj je a wypakują się w dobrym miejscu :slight_smile:

Też na to wpadłem, żeby przenosić pliki tam gdzie mają być wypakowane, choć to takie mało “pro” jest.

Może innym programem? Np. ZipGenius:

:arrow: Program

:arrow: Spolszczenie

Zauważyłem jeszcze w 7-Zip, że jak coś pakuję, i klikam na PRACA W TLE to nic się nie dzieje, zmienia się tylko podpis PRZYWRÓĆ, ale okienko dalej sobie siedzi na srodku ekranu. :slight_smile:

Strasznie brzydki interfejs.

@aju

Z ostatniej chwili. Jednak to nie działa. Bo jak spakujesz pliki np. w C:\program Files\Siakiś program to owszem jak spakowane archiwum SFX będzie w tym folderze (co jest bez sensu) to wtedy ścieżka jest taka jak folderu, ale jak przeniesiesz je do innego katalogu d:\katalog to już będziesz miał po klinięciu na archiwum sfx ścieżkę d:\katalog…

Ale masz SFX taki, jak chciałeś, tyle że po angielsku, ale przynajmniej za free.

Może zadowoliłby cię darmowy Install Creator :?: