719 MB na CD?

mam Film który zajmuje 719MB nawet wiecej jak mam go zmniejszyć jakim programem by zajmował np 699MB lub mniej aby zmieścił się na 700MB CD bo nie moge znaleść nigdzie 750MB lub 800MB CD a pamietam ze były takie film jest w formacie avi. (jesli nie da sie zmniejszyc jak przerobic na mpeg. lub vcd. jesli wtedy zajmie mniej miejsca choc wolał bym avi.

Nie wiem ale spróbuj nagrać na cd, bo na dysku pliki więcej zajmują jak na cd.

No to więc spróbuj tak nagrać:)

Możesz podzielic ten film na 2 części np. programem VirtualDub, albo jednak poszukać płyty w jakimś dobrym sklepie komputerowym o pojemności 800 MB lub 870 MB i nagrać z przepalaniem (overburning), jeśli Twoja nagrywarka posiada możliwość nagrywania tą metodą.

Podzielić możesz nawet WINRARem:)

poobcinaj troszke film np napisy na zakonczenie i na początku :mrgreen: lub zripuj do rmvb :mrgreen:

Żeby sobie pooglądać film będzie musiał rozpakowywać za każdym razem :? .

Witam

Z tego co pamiętam to na większości płyt po zastosowaniu overburningu można nagrać nawet 721 MB.

Poczytaj jeszcze:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

oraz linki zawarte w moim poście (głupio wyszło, że się chwalę :oops: ).

Tylko oczywiście możesz tak uszkodzic nagrywarkę,stosując overburning ponosisz ryzyko

płyta CD ma pojemność około 700 mb, to jest ~720mb w rzeczywistości nagrywając plik 719mb powinien się zmieścić.

Poprostu obetnij napisy końcowe…

oj nie nie dopiero co sie nameczyłem by zrobic z rmvb na inny plik heh co do proby nagrywania probowałem a co do obcinania napisow film mam juz z nich obciety heh a byłem we wszystkich kafejkach internetowych i sklepach komputerowych w okolicy i nie znalazlem wiekszej CD heh i co wy na to? potrzebuje go np. zmienic na inny rodzaj pliku ktory da sie odtworzyc na odtwarzaczu DVD (nie na kompie tylko DV na TV) :wink:

Przejdź się raczej po sklepach komputerowych , a nie po kafejkach.