7600gs sonic + asrock k7s8x nie działa

Witam!

Dotychczas używałem karty graficznej 9200SE. Po wymianie na gf 7600 gs sonic ddr3 256mb 128bit komputer nie chciał się włączyć a wiatraki hulały (kontrolka monitora w stanie spoczynku). Po zresetowaniu beeper sygnalizował błąd karty graficznej. Testowałem ją na płycie MSI i działała.

Moja konfiguracja

ASrock k7s8x (sis746fx)

Athlon 2400+ XP

wd 80GB

DVDRW Pioneer

256MB DDR Kingston PC2700 (166MHz)

512MB DDR Kingston PC3200 (200MHz)

zasilacz TechMaster 300W

Ratujcie bo będę musiał jeść koble uspokajające przez tego Radeona!

Pozdrawiam!

Zasilanie do karty graficznej podpięte ??

tak podpięte…

Podłącz inny zasilacz może w zasilaczu jest problem.

płyta główna jest na słabiutkim chipsecie sis, może tu być problem…niekompatybilność.

tak też myślałem… spróbuję jeszcze z tym zasilaczem… ![-o<

:expressionless: to spx hahaha

jak chcesz pomęczyć tego gruza jeszcze to zainteresuj się płytkami na nforce 2 ultra, dfi,abit,epox,msi w ostateczności asus.

pomęczę na pewno! On jeszcze pokaże na co go stać :lol:

nie zapomnij zrobić screena w Crysis-ie w 1280x1024 na high :stuck_out_tongue: z włączonym frapsem na tym swoim demonie prędkości :D:D:D.

crysis - a to już dawno na radku 9200SE przeszedłem :smiley: :smiley: :lol: :lol: :^o

łeee wy to jesteście słabiutcy…ja Crysisa na Ultra High-endowych odpaliłem na GeForce 2MX 32MB procku 233MHz i kości 64SDRAM i działał :stuck_out_tongue: bez zacinki,fps 199 :lol: a co do karty graficznej to myśle że jest nie kompatybilna z płytą główną, sprawdź czy mostek północny się szybko nagrzewa…jeśli się myle to mnie poprawcie! pozdro!

Też jesteś słaby odpaliłem Crysisa na max detalach przy 300 FSB na Pentium 166MHz, 32MB ramu i grafie S3 Trio32 1MB :stuck_out_tongue:

ja na 386 odpaliłem ale beeper nie umiał sobie poradzić to na subwoofer go wymieniłem i hula:D dobra koniec postu bo odbiegamy:P wyrzucę tego kompa bo wytargam sobie włosy z głowy. Zainstalowałem gp4 z modem 2007 i tnie. blee

a to wy jesteście leszcze, ja połączyłem dwa comomdore 64 w CLI i skorzystałem z karty fizyki opartej na atari 520st :-), masełko w fullhd na 14 calowym moniaku monohromatycznym :D, mało tego 2 gry hulają bo jedna w standardzie a druga na wirtualnej maszynie :smiley:

phii ja odpaliłem crysisa na: amd k6 300MHz, 16mb ram i karcie graf S3 virge GX2 (4mb) i windowsie 95