7600gt pod wiedźmina i gta4?

(system) #1

Witam. Mam komputer jak w opisie, chciałbym go rozbudować. Zamierzam zamienić moje kości 3x256 ram 200mhz na 3x512 ram 400mhz (więcej mi nie wejdzie), i dokupić kartę graficzną. No właśnie...

Wcześniej zamierzałem kupić geforce'a 7900gt, ale na AGP jest ich teraz bardzo mało. Zastanawiam się więc nad 7600gt... chociaż nie wiem czy to nie wywalanie kasy w błoto? Kosztują tyle samo, a ja na moim przyszłym sprzęcie chciałbym pograć w gta IV na minimum ale płynnie, a w Wiedźmina i Gothica 3 na maxymalnych. Da radę? :stuck_out_tongue:

Jeszcze - czym się różni gt od gs??

(Patryk6139) #2

Ja mam geforce 7600gt. Jeśli chodzi o gta to na minimum pójdzie ale o wiedźminie to na maksymalnych zapomnij, gothic 3 pójdzie. Seria gt jest trochę mocniejsza od gs.

(Art20 2007) #3

Jeżeli to komp z podpisu bo bedziesz miał problem z prockiem.A to dlatego ze jest zedycowanie za słaby niewiem czy ci się gra właczy jeżeli chodzi o GTA

(system) #4

ok to niech bedzie:

-Brak gta

-wiedźmin na średnich

-gothic na średnio maxymalnych (na OBECNYM kompie chodził na min-med)

Ale 7600gt sie w sumie opłaca tak?? popykam w to?? XD

ktoś wie czemu witcher nie chodzi mi po restarcie systemu?? jakie najlepsze stery do tej grafiki bo na gf troche poczekam ($$$ :/)

(Ctr) #5

gothic 3 będzie chodził gorzej niż wiedźmin. GTA na 100% nie odpalisz, ze względu na brak obsługi SSE2 przez procesor. Podkręć też procka na 3000+. Sterowniki to musisz sam popbóbować.