8300 i gts 25o w sli?

Witam posiadam płytę główną asus m4n78 pro ze zintegrowanom 8300 ta karta posiada dx 10 i s.m 4.0 a zewnętrznom mam asusa gts 250 na razie gryśmigają na hight detal ale czy da się jakimś cudem połączyć je w Sli czy do tego pozrebny jest przewówd gdzie w Ami Biosie znajdę tę opcję czy da się to ustawić w panelu nvidia.Dodam że na opakowaniu z płyty pisze że ten gf.8300 pracuje w sli.Jeśli to głupie pytanie to proszę wybaczyć ale jestem z informatyki zielony jak szczaw a słyszalem że do cysisa trzeba 5 kart gtx 265

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.

Co do SLI nie jestem pewien ale raczej nie da się, a z crysisem ktoś cię wkręca.

Dokładne do crysisa na full w 1440x900 wystarczył mi quad 2.66, geforce 9800gtx, 3.25 gb ram(ach ten xp :stuck_out_tongue: )

Połączyć je w sli masz takie wejście na górze karty nie na zasialnie tylko takie drugie :stuck_out_tongue:

Łączysz dołączonym do karty lub kupionym mostkiem :stuck_out_tongue:

Tu masz wszystko http://pl.slizone.com/page/slizone_learn.html 8)

Nie wiem czy ta płyta to obsługuje ale pewnie chodzi ci o hybrid sli tzn. że generowanie grafiki w trybie 3d obsługuje karta na pci express a w trybie 2d karta zintegrowana . Co do Crysis to na 8600 gt działa przy zmniejszonych detalach więc ta gts250 będzie napewno śmigać :smiley:

Ati radeon 4870 1gb ddr5 i śmiga na moim sprzęcie na full z wygładzaniem x4-w miarę a z wygładzaniem x2 - płynnie więc u Ciebie powinno bez wygładzania na max chodzić dobrze dosyć