84 procesy – spowolnienie komputera

Witajcie,

Chciałam Was prosić o pomoc. Mam 2 problemy z komputerem, ale sądzę że mogą być powiązane.

Po pierwsze, mam ok 84 procesów stale w tle. Przy uruchamianiu komputera jest ich ok 71 i po 4 minutach podskakuje do ok 84. Zdarza się, że mimo aż tylu procesów CPU jest na poziomie 4%, ale również zdarza się że komputer jest całkowicie zamulony mimo, że otwarta jest tylko jedna aplikacja lub jedynie przeglądarka internetowa. Nie potrafię sobie z tym poradzić bo nie wiem które procesy mogę wyłączyć. Wstyd się przyznać, ale nie wiem również gdzie mam je wyłączyć.

Drugi z problemów, sądzę że bezpośrednio związany z 1 to przy przeglądaniu netu co jakiś czas wyskakuje mi komunikat „skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy”. Gdy już raz pojawi się ten komunikat to nieważne co na nim zaznaczam i tak jakiekolwiek przeglądanie netu na najbliższe kilkanaście minut jest całkiem niemożliwe, bo wszystko „stoi”. Po ok 30 min (lub zrestartowania) wszystko wraca do normy i na następne kilka godzin jest spokój. Czasami restart nie pomaga. Oczywiście CPU w tym momencie jest na poziomie 100%.

Poniżej wklejam logi z OTL. Załączam też logi z Malwarebytes Anti-Malware, może Wam się przydadzą.

OTL Extras http://www.wklejto.pl/128157

OTL http://www.wklejto.pl/128158

Malwarebytes http://www.wklejto.pl/128160

Będę naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc. Sama nie potrafię sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam

Mika

Witam!

W logach nic niebezpiecznego nie zauważyłem. Pobierz program Autoruns (waży bardzo mało, bo 524 KB). Rozpakuj ten plik, a następnie uruchom klikając prawy przycisk myszy i wybierając Uruchom jako administrator plik autoruns. Teraz musisz poczekać parę minutek (na dole komunikat Scanning). Gdy pojawi się już Ready. kliknij u góry File, następnie Save… i zapisz plik (przy zapisie pod nazwą ustaw typ pliku jako TXT), a następnie udostępnij go nam na forum (wcześniej wrzucając go jak log na wklejto.pl itp.).

Pozdrawiam!

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź.

zgodnie z poleceniem, poniżej wklejam wynik Autoruns

http://www.wklejto.pl/128163

Dodane 03.07.2012 (Wt) 22:34

może jednak znajdzie się ktoś kto chciałby mi pomóc?

pozdr

m